Gamemax PSU neden kötü?

mustafaylmz

Decapat
Hepinize selamlar arkadaşlar.
Gamemax adlı PSU markasını herkes duymuştur.
Birçok arkadaş güç kaynağına "fason","çin işi" deyip durmaktadır.
O arkadaşlara şunu soruyorum, Plugloadsolutions.com'da bu güç kaynağının adı neden geçiyor.
Madem kötü diyorsunuz o zaman neden gamemax PSU kötüdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Frisby PSU kullanıyorum 650W. Bence teknoloji biraz şans işidir. Ben 1 senedir kullanıyorum ne bir ses ne bir patlama vs. oldu (Allah'a şükür). Alınması size kalmış ama ben de korkmuyor değilim. Bence en iyisi kaliteli bir PSU alıp tedirgin olmadan keyfinize bakmanız. Fakat şu da var ki Corsair gibi markalarında patladığını duymuştum.

Ayrıca Frisby disbritördür. Cougar, Gigabyte, gamemax gibi PSU'ların disbritörüdür. Burada Frisby'i tabii ki savunmuyorum. Ama bu markaların disbritörü Frisby diye kotü bakmak saçma.

İşin içine ticaret girince neler dönüyor 🙂. @mustafaylmz

Orası doğruda şimdi Rampage gamemaxdan daha fazla kazanıyor ama gamemax onaylanırken Rampage onaylanmıyor yani bu açıdan baktığın zaman saçma gözüküyor Rampage'nin onaylanmaması forumlarda gamemax gibi PSU'lar kullanılmamalıdır gibi herkes bunu yazıyor yani bu mantıksız gibi bir şey.
Yani bu konuda en azından bazı yanlış düşüncelerin en azından azalmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Antutu adlı Çin merkezli bir yazılım aracı var. Bu araca göre dünyanın en iyi telefonları hep Çinli firmalara ait. Ama farklı kuruluşlar tarafından Antutu'nun bu puanlamaları şişirdiği dile getirildi. Şimdi diyebilir miyiz? Dünyanın en iyi telefonları Antutu'ya göre X,Y,Z ? Burada konu kendini yıllardan beridir ispatlamış ve fazla sayıda kullanıcının tercih ettiği markaların ürünleri. Ben sistemimde bu tip firmalara yer vermem ve kimseye de önermem. Pek tabi ki siz verebilirsiniz, saygı duyarım.

Dostum o kadar kaliteli marka varken bu markalar kimse kimseye önermez. Herhangi bir alanda başarısı olmayan makarlar ticaret amaçlı her türlü kalitesiz ürünleri piyasaya sürerler. Rampage, James Donkey, Frisby benzeri markaları almayın aldırmayın. Cool Master, Corsair, FSP, Sharkoon, ve ismini sayamadığım çok kaliteli güç kaynakları mevcut. Ben şunu anladım ki kimse kullanmadan sağlıklı karar veremiyor. Tercih sizin.

Antutu adlı çin merkezli bir yazılım aracı var. Bu araca göre dünyanın en iyi telefonları hep çinli firmalara ait. Ama farklı kuruluşlar tarafından Antutu'nun bu puanlamaları şişirdiği dile getirildi. Şimdi diyebilir miyiz? Dünyanın en iyi telefonları Antutu'ya göre X, Y, Z? Burada konu kendini yıllardan beridir ispatlamış ve fazla sayıda kullanıcının tercih ettiği markaların ürünleri. Ben sistemimde bu tip firmalara yer vermem ve kimseye de önermem. Pek tabii ki siz verebilirsiniz, saygı duyarım.

Siz antutuyla bunu bir tutmanıza gerek yok çünkü antutuda zaten kolayca puan şişirmesi olabiliyor. Ama plugloadsolutions öyle değil. Bir kurum var bu kurum güç kaynağını inceliyor ve tamamen bağımsız bir şekilde inceleniyor.
Dostum o kadar kaliteli marka varken bu markalar kimse kimseye önermez. Herhangi bir alanda başarısı olmayan makarlar ticaret amaçlı her türlü kalitesiz ürünleri piyasaya sürerler. Rampage, James Donkey, Frisby benzeri markaları almayın aldırmayın. Cool Master, Corsair, FSP, Sharkoon, ve ismini sayamadığım çok kaliteli güç kaynakları mevcut. Ben şunu anladım ki kimse kullanmadan sağlıklı karar veremiyor. Tercih sizin.

Yalnız gamemax Frisby değildir haberin olsun. Distrübitördür.

Siz antutuyla bunu bir tutmanıza gerek yok çünkü antutuda zaten kolayca puan şişirmesi olabiliyor. Ama plugloadsolutions öyle değil. Bir kurum var bu kurum güç kaynağını inceliyor ve tamamen bağımsız bir şekilde inceleniyor.

İşte o zaman kendi doğrunuzu dikte oluyor. Antutu şişiriyor, bu firma şişirmiyor. İşin içinde komisyon ve kendi reklamını yapmak varsa her firma bir yolunu bulur. Gamemax kullanmak istiyorsanız tabi ki kullanabilirsiniz. Kendinizce bir güven argümanı da vardır, tercih sizin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı