Gamenote H2002D alınır mı?

Xinahza

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, dün elime HyperX Cloud Stinger Core ürünü ulaştı. ürünü çok beğendim fakat kablosu bir tık uzun oldugu için ve Gamenote H2002D modelini çok beğendiğim için o modeli almayı düşünüyorum.(Stinger coru iade edip)
H2002D, Cloud Stinger Core'dan iyi midir ve uzun ömürlü kullanım için uygun mudur?
Zaten mikrofon ve ses testini de izledim hoşuma gitti.
Teşekkürler.

Arkadaşlar selam, dün elime HyperX Cloud Stinger Core ürünü ulaştı. ürünü çok beğendim fakat kablosu bir tık uzun oldugu için ve Gamenote H2002D modelini çok beğendiğim için o modeli almayı düşünüyorum.(Stinger coru iade edip)
H2002D, Cloud Stinger Core'dan iyi midir ve uzun ömürlü kullanım için uygun mudur?
Zaten mikrofon ve ses testini de izledim hoşuma gitti.
Teşekkürler.
Ferrari'den inip eşeğe binmek gibi bir şey bu. HyperX bu işin piri, sakın öyle bir hataya düşmeyin.

Neden ki H2002D kötü mü Stinger Core a göre.

Takıntım yok fakat H2002D'yi hem estetik olarak hem de ses ve mikrofon kalitesi olarak beğenmiştim.
Bahsettiğin H2002D'yi 1 senedir kullanıyorum. Kalitesi fiyatına göre güzel. Özellikle konforu baya iyi. Arkada son ses oyun ya da müzik açıp mikrofunu kullandığın zaman az da olsa karşı tarafa müzik sesi gidebiliyor.
Gözlemlediğim 2 eksik yönü
-Kulaklığın derisi 4 ay sonra dökülmeye başlıyor. 2 kişi günde en az 8 saat kullanıyoruz ona göre değerlendirirsin
-Karşı tarafa arkada açık olan son ses müzik gidiyor.
Başka eksik yönünü göreceğini sanmıyorum.

Bahsettiğin H2002D'yi 1 senedir kullanıyorum. Kalitesi fiyatına göre güzel. Özellikle konforu bayağı iyi. Arkada son ses oyun ya da müzik açıp mikrofunu kullandığın zaman az da olsa karşı tarafa müzik sesi gidebiliyor.
Gözlemlediğim 2 eksik yönü.
-Kulaklığın derisi 4 ay sonra dökülmeye başlıyor. 2 kişi günde en az 8 saat kullanıyoruz ona göre değerlendirirsin.
-Karşı tarafa arkada açık olan son ses müzik gidiyor.
Başka eksik yönünü göreceğini sanmıyorum.

Anladım değiştirmeyeceğim galiba HyperX'den devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı