İnceleme Gamenote H2002D oyuncu kulaklığı

Arkadaşlar bahsi geçen ürünü 1 hafta önce satın aldım. Kulaklık rahatlık olarak başarılı fakat ses seviyesinin önceki kulaklıklarımdan düşük olduğunu fark ettim. Acaba kaçırdığım bir nokta mı var yardımcı olabilecek birisi varsa iletişime geçebilir mi?

Aynısı benim için de geçerli daha bugün aldım ama ses seviye çok alçak geliyor ama bundan önce James Donkey'in 720 çift sürücülü kulaklığını denemiştim onun ses seviyesi aşırı yüksekti %20'ler bile aşırı yüksek geliyordu çift sürücü olduğu için ama bu kulaklık biraz üzdü diyebilirim ses seviyesi konusunda ama kulaklığın ses kalitesi oldukça iyi oyunda adamların nereden geldiğini çok daha rahat duyuyorum.

Ekstradan bu kulaklığı boynunuza takabiliyor musunuz ben boğuluyorum?

Son düzenleme:

Acaba ses kartı alsak ses seviyesinde yükselme olur mu?

Acaba ses kartı alsak ses seviyesinde yükselme olur mu?

Biraz araştırma yaptım ses kartı alınca hem ses seviyesi hem de ses kalitesinin çok fazla arttığını söylemişler. Bu ürünü de bayağı övmüşler eğer paran varsa dene istersen ben de param olursa alacağım direkt.
En uygun link: Amazon.com.tr

Hocam ürünün fiyatı kulaklık ile aynı. O yüzden fiyat performans önerebileceğiniz bir ses kartı varsa almayı düşünüyorum.

Aynısından bende de oldu hocam KZ zsx Terminator kulak içi kulaklık kullanıyordum önceden H2002D alınca ve sesi fulleyince bir sorun var dedim Max sesi bu kadar olamaz çünkü gerçekten çok düşüktü böyle inceleme yapan bir iki arkadaş daha ses şiddeti yüksek dedi diye sipariş ettim ama pişman oldum ses seviyesi bangır bangır dinleyenler için inanılmaz düşük kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Ben 2 senedir kullanıyorum. PC de programlarla falan ses olayını hallediyorum da telefona bağlarsam ses düşük oluyor maalesef. Bir de 2 sene sonunda kulak pedleri çok kötü aşındı yenisini bulmak da zor. Bu gidişle emekli etmem gerekecek sanırım.

Hangi programlar hocam ben de kullanayım.

Hocam ben inanılmaz pişman oldum. Ses seviyesi cidden rezalet kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ürünüm değiştirlsin dedim ve değiştirildi ama ses seviyesi halen rezalet ölçüde bass, tiz, mid hiçbir halt yok. Kulak içi kulaklıgim KZ Terminator on kat daha iyidir ses konusunda gerek bass konusunda. Şimdi tekrar iade açtım bu sefer ücret iadesi istedim bakalım ins iade olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…