İnceleme Gamenote H2002D oyuncu kulaklığı

Benim anlamadığım nokta bu fiyat bandında çok şiddetle öneriliyor. Fakat eski kulaklığım Gamepower Medusa bile bu kulaklığın 2-3 tık üstü seviyeydi.

Benim anlamadığım nokta bu fiyat bandında çok şiddetle öneriliyor. Fakat eski kulaklığım Gamepower Medusa bile bu kulaklığın 2-3 tık üstü seviyeydi.

Hocam ya bizim kulaklarımız yüksek sese alışkın (ki bence öyle değil kulaklık basbayağı cok düşük sesli) ya da millet cok abartıyor. Ben sahsen kulakligin ovunulecek hiçbir tarafi olmadiginu düşünüyorum zaten bir kulakligin sesi iyi degilse olay bitiyor. Bakalim sahsen James Donkey 720 düşünüyorum cift sürücülü yüksek sesliymis ve oyunda vs ses yükselince bass devreye girince kulaklıkta titresim motoru çalışıyormus bu beni cok tahrik ettti sahsen. Ayrica KZ Terminator kulakligim da cift suruculu oldugu icin çift surucuye daha cok hevesim var.

Hangi programlar hocam ben de kullanayım.
Ben ekolayzır ayarı yaptım bir de Chromium tabanlı bir tarayıcı kullanıyorsanız "Volume Booster" adında eklentiler var sesi artırmaya yarayan. Onlarla falan bir şekilde sesi artırdım.
Benim ses ve pedler dışında bir şikayetim yok aslında. Ekolayzır ayarı yapmadığınız sürece sesi kötü gelebilir, ayarı tutturursanız (ne dinlediğinize göre değişir ben rock ağırlıklı dinliyorum mesela) sıkıntı yok. Ben anca deneye deneye kendime göre işe yarar bir hale getirdim.

Ben de G231'den H2002D'ye geçtim G231 kadar lanet bir kulaklık yoktur almayın aldırmayın zaten şu an da 1.500 TL civarı satılıyor kimsenin alacağınıda düşünmüyorum zamanında 200 liraya almıştım.

Hocam ses kartı aldım. Ses seviyesinde güzel bir yükselme oldu. Kullanıyorsanız ses kartı almanızı tavsiye ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…