İnceleme Gamenote H2002D oyuncu kulaklığı

Fiyatı 700 lira hala. Sizce bu bandda alınır mı? Oyun ve film için.

Az önce kargom elime ulaştı, mor rengini almıştım 800TL'ye aldım, H2002p alacaktım fakat bunun tasarımı daha hoşuma gitti ayrıca param ucu ucuna yetmiyordu ben de beklemek yerine almaya karar verdim, eski kulaklığım Gamepower tinker V2 idi, pedleri soyulmaya başladı ve sol tarafta temassızlık başladığından dolayı ses gidip geliyordu, pedlerin soyulması inanılmaz rahatsız ediyordu sürekli etrafta siyah parçacıklar dolanıyordu o yüzden yeni bir kulaklık almaya karar verdim, ses kalitesi açısından bu çok daha temiz verse de şiddet veya bass olarak daha az geldi bana, mikrofon kalitesi olarak da sanki bir tık kısık gibi, aslında Gamepower tinker V2 ile arasında çok bir fark sezmedim ben açıkçası ses kısıklığı dışında, Realtek ile sesleri fullememe rağmen bu şekilde geliyor fakat alışılmayacak bir şey değil. Eski kulaklığımın da kablolarını elektrikçiye lehimletip yeni ped alıp değerlendirmeyi düşünüyorum. Bunu da aldığıma hiç pişman değilim, alacak olan varsa gözü kapalı alabilir, gerçekten çok rahat bir kulaklık.

2 senedir kullanıyorum hâlâ kullanıyorum pedler soyuldu.Kulağımı rahatsız etmiyor ama pedler soyuldu.Sesi çok iyi oyunda 20m ötedeki adamın sesini duyup anında dönebiliyorum ses seviyesi hâlâ iyi.Şu zamanda alınır mı bilmem ama ben aldığımda da memnundum hâlâ memnunum.

Ben yeni anakarta geçince sesi düzeldi ama driver konusu çok sorun yarattı bana, 40 farklı driver kaldırdım kurdum.

Ben yeni anakarta geçince sesi düzeldi ama driver konusu çok sorun yarattı bana, 40 farklı driver kaldırdım kurdum.
Bu kulaklığın driver ı yok.Realtek driverından bahsediyorsun sanırım.Bende herhangi bi ses sorunu yok.Ses tekeriyle oynarken ses bazen bi kulaktan gidiyor onu da ayarlayınca düzeliyor onun dışında sorun yok.

Bu kulaklığın driver ı yok.Realtek driverından bahsediyorsun sanırım.Bende herhangi bi ses sorunu yok.Ses tekeriyle oynarken ses bazen bi kulaktan gidiyor onu da ayarlayınca düzeliyor onun dışında sorun yok.
Evet Realtek driverından bahsettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…