İnceleme Gamenote H2002D oyuncu kulaklığı

Benimkinin metal kısmında ezilmeler vardı. Herkeste öyle mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimkinin metal kısmında ezilmeler vardı herkeste öyle mi acaba?

Herkeste öyle, seri üretim olduğu için ufak tefek kusurlar olabiliyor. Eğer kullanıma vs. engel değilse pek takılmamak gerek, güle güle kullanın.

Son düzenleme:
Ellerinize sağlık hocam. Bu kulaklığın ses profili sizce nasıl tarif edilebilir? Atıyorum, tizleri daha mı ön planda yoksa baslar için "biçilmez kaftan" falan mı?
Bu arada kulak petleri Bluedio T7'nin petlerine çok benziyor.

Atıyorum, tizleri daha mı ön planda yoksa baslar için "biçilmez kaftan" falan mı?

Herkesin deneyimi farklı olsa da bassları çok daha ön planda bulmuştum, tabii sattım ve uzun süredir kullanmıyorum.
Tizleri de gayet güzeldi, yani fiyatına göre düşünürsek birçok açıdan 7.1'den bile iyiydi diyebilirim.

Bu arada kulak pedleri Bluedio T7'nin petlerine çok benziyor.

Doğrudur, zaten bu tür ürünlerin parçaları genelde aynı fabrikadan çıkar. O yüzden benzerlikler çok olur, gerçekten rahat bir pedi var.

Anladım hocam. Ancak bu tarz petlerin en büyük problemleri rahat oldukları kadar dışarıya çok ses vermeleri.

Bu kulaklığı sipariş verdim ve bu sabah 11 gibi elime ulaştı. Kulaklığı yaklaşık 6 saat test ettim. Konfor ve rahatlık konusunda gayet başarılı fakat ses kalitesi ve mikrofon kalitesi zamanında 120 liraya aldığım Rampage cobra kulaklıktan çok daha kötü. Anakartım A320M Pro, kendi sitesinden Realtek sürücüleri yükledim ama buna rağmen ses kalitesi hala aynı. ALC892 ses sürücüsü mevcutmuş benim anakartımda ve bu kulaklığı gayet iyi besleyeceğini düşünüyorum. Acaba driver kurarken falan mı bir hata yaptım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…