İnceleme Gamenote H2002D oyuncu kulaklığı

Hocam konuyu hortlatmak gibi olacak biraz fakat lütfen kusuruma bakmayın. Kulaklığı aldım fakat mikrofonu hiçbir türlü kullanamıyorum, ne yapmam lazım?

Hocam hala alınır mı sizce ve Cooler Master CH321 yerine önerir misiniz?

Son düzenleme:
Peki Tronsmart Sono önerir misiniz? Onun dışında sizce Gamenote'ye 420 TL verilir mi?

H2002D her açıdan Sono'dan daha iyi, ancak Sono da kötü değil. H2002D'ye benım fikrimce 350 TL anca verilir, ancak piyasaya bakarsak 420 TL hiç fena bir rakam da değildir. İhtiyacınız varsa karşılar, İtopya indirimlerine de bakın 400-500 TL'ye Kraken T.E falan bulursanız onu alın.

Alternatif olarak Omen 800 önerebilirim. 350 TL civarına piyasada bulunabiliyor ve fiyatına göre güzel bir kulaklık.

Kraken T.E benim çocukluk aşkımdı. Sanırım TTO Ender mi öyle bir kanalın sahibinde vardı ve çok hoştu.

Hocam H2002D kulaklığındaki mikrofon olayı nedir bilginiz var mı? Mikrofon bazı arkadaşlarda çalışmamış çözümler var ama tam anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…