Gamenote H2002D vs Mpow Air SE

Crenz

Centipat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Bu iki kulaklık arasında kaldım. Sizce arasındaki fiyat farkına değer mi?
Bir de ileride değiştirmek istediğimde bu kulaklıkların pedlerini bulmakta zorluk yaşar mıyım?
Alacağım kulaklığı Monster Abra A5 V15.10 ile kullanacağım. Harici ses kartı almama gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de ileride değiştirmek istediğimde bu kulaklıkların pedlerini bulmakta zorluk yaşar mıyım?
Alacağım kulaklığı Monster Abra A5 V15.10 ile kullanacağım. Harici ses kartı almama gerek var mı?
Hocam forumda 600tl kulaklık önerisi yazarsanız herkes(bende dahil) H2002D önerir. Ancak Mpow Air Se de güzel kulaklıktır.İkisinden de pişman olmazsınız. Harici ses kartına gerek olmayacağını düşünüyorum. Karar sizin.

Hocam forumda 600tl kulaklık önerisi yazarsanız herkes(bende dahil) H2002D önerir. Ancak Mpow Air Se de güzel kulaklıktır.İkisinden de pişman olmazsınız. Harici ses kartına gerek olmayacağını düşünüyorum. Karar sizin.
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Benim aslında merak ettiğim kulaklıkların yedek pedlerini bulup bulamayacağımdı. Biraz araştırma sonucunda aliexpresste mevcut olduğunu gördüm. H2002D modelini almaya karar verdim.

Alacağım kulaklığı Monster Abra A5 v15.10 ile kullanacağım. Harici ses kartı almama gerek var mı?

Mpow Air SE var bende 4 gün falan oldu alalı kulaklık kafama küçük geldi, kulak padleri vs kulak mememin alt kısımına baskı yapıyor kulaklığın yükseklik ayarını yapmama rağmen, Corsair HS50 Pro kullanıyordum öncesinde onda da böyle bir durum yaşamıştım ama kullandıkça gevşemiş ve rahatlamıştı kulaklık bakalım bunda öyle bir durum olacak mı?

Mpow Air SE var bende 4 gün falan oldu alalı kulaklık kafama küçük geldi, kulak padleri vs kulak mememin alt kısımına baskı yapıyor kulaklığın yükseklik ayarını yapmama rağmen, Corsair HS50 Pro kullanıyordum öncesinde onda da böyle bir durum yaşamıştım ama kullandıkça gevşemiş ve rahatlamıştı kulaklık bakalım bunda öyle bir durum olacak mı?
Ben de H2002d almıştım ve sizinle aynı sorunu yaşadım. Pedler kulağımı tam olarak içine alıyordu fakat gözlük taktığım için sorun oluyordu. Ben de iade etmeyi düşünmüştüm. Zamanla genişleyebileceği aklıma gelmemişti. Sizce öyle bir durum olur mu?

Ben de H2002D almıştım ve sizinle aynı sorunu yaşadım. Pedler kulağımı tam olarak içine alıyordu fakat gözlük taktığım için sorun oluyordu. Ben de iade etmeyi düşünmüştüm. Zamanla genişleyebileceği aklıma gelmemişti. Sizce öyle bir durum olur mu?

Olabilir hocam benim önceki Corsair kulaklık bayağı sıkıyordu kulaklarımı, kafamı vs sonrasında kullandıkca bayağı gevşeyip rahatlamıştı.

Olabilir hocam benim önceki Corsair kulaklık bayağı sıkıyordu kulaklarımı, kafamı vs sonrasında kullandıkca bayağı gevşeyip rahatlamıştı.
Gözlük sorununu gözlüğün sapını biraz yukarı kaldırdıktan sonra kulaklığı takarak çözdüm hocam. Ama yine de pek rahat değil gibi. Bekleyip göreceğiz bakalım. Bu arada kek gününüz kutlu olsun. 😊

Ben az önce air wireless aldım. aldığım gibi geri iade ettim az önce. jd 710 un ses kalitesi daha güzel öyle söyleyeyim. wireless olmasının etkisi olabilir belki. kablolu modelini bilemiyorum ama. dip ses ve wireless olduğu için müzik geçişlerinde cızırtı yapıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı