Gamenote H2002D vs SteelSeries Arctis 1 vs CH321

Bütçe
700
Gamenote marka kulaklığı Technopat forumda çok öneren olduğu için aldık kardeşim için. Discord üzerinden konuşma yaptığımızda sadece mikrofon konusunda ayar yapması gerekiyor. Eğer mikrofon ağzına yakınsa çok haşırtı çıkıyor. Az uzaklaştırınca normale dönüyor ve gerçek sesi gibi geliyor sesi. Sanırım ayarlanabilir olduğu için bir yere bırakınca öyle oluyor. Valorant gibi oyunlarda rahatlıkla ses kasabildi yeni başlamasına rağmen. Ses kalitesinden memnun çünkü daha önce JBL kulak üstü kulaklık kullandı o yüzden gaming kulaklığı beğenmez sanmıştım. Arctis kullanmadım kıyaslama yapamam. Kulaklık hakkında yazmak istedim.

Arctis 1'in pedleri kumaş olduğu için yazın rahat edersiniz ancak sesi biraz fazla açtığınızda ses dışarı çıkıyor ve mikrofona sekebiliyor Discord'da çok yaşadım bu durumu ama diğerleri de suni deri olduğu için yazın sıkıntı çıkarabilir.
O sekme değil hocam akustik gürültü engellemeyi açtığınızda kesiliyor o olay. Jack ile bağlandığı için öyle bir sorun oluşuyor.

Arctis 1 öyle bende 3 var ama aynı olduğu için dedim.
3 nasıl? Şu an 1000 tl, sizce değer mi o paraya yoksa 1 iş görür mü?

Bende CH321 düşünüyorum ama sıkıyor diyorlar genelde Gamenote hakkında bir fikriniz var mı?
Ben de Gamenote alacaktım ama fiyatı neredeyse Artics1 ile aynı olmuş, o yüzden bence Artics1 daha mantıklı. Ben de sanırım onu alacağım.

Son düzenleme:
Ben de Gamenote alacaktım ama fiyatı neredeyse Artics1 ile aynı olmuş, o yüzden bence Artics1 daha mantıklı. Ben de sanırım onu alacağım.
Arctis 1 çöp.

Abi Ch321 ve Arctis 1 alma git Gamepower Mihawk veya James Donkey 720 al titreşimli kulaklıklar, hele Ch321 diyenleri hiç anlamıyorum 600-800 tl bandında olan kulaklıkların hepsi Çin'de üretiliyor Cool Master olması anlam ifade etmiyor içindeki sürücü kalitesi aynı.

Abi Ch321 ve Arctis 1 alma git Gamepower Mihawk veya James Donkey 720 al titreşimli kulaklıklar, hele Ch321 diyenleri hiç anlamıyorum 600-800 tl bandında olan kulaklıkların hepsi Çin'de üretiliyor Cool Master olması anlam ifade etmiyor içindeki sürücü kalitesi aynı.
James Eşşek ve Mihawk'dan iyi oldukları kesin. Alınabilecek en iyisi H2002D.

Geri
Yukarı