Gamenote H2002P vs H2002D

• Konuyu başlatan Pube
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 707
Çok kararsızım ne alacağım konusunda daha önceden bakmıştım dediğinize ama tekrardan inceleyeceğim.
Kararsız olmalık bir durum yok dostum. Ses olarak HS50 Pro daha iyi diye duymuştum. Ve zaten profesyonel yayıncı filan değilsen mikrofonu iş görür. Bu arada doğum günün kutlu olsun.

Kararsız olmalık bir durum yok dostum. Ses olarak HS50 Pro daha iyi diye duymuştum. Ve zaten profesyonel yayıncı filan değilsen mikrofonu iş görür. Bu arada doğum günün kutlu olsun.

Teşekkür ederim bakmaya gidiyorum tekrardan ona.

Çok ama o kadar paran varsa HS50Pro al baktın kötü iade et H2002p al. Veya yazı tura at :D

HS50Pro almaya karar verdim nereden almamı tavsiye edersiniz?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim bakmaya gidiyorum tekrardan ona.

HS50Pro almaya karar verdim nereden almamı tavsiye edersiniz?

Hangisi en ucuz ise.

Hiçbirini kullanmadım hocam ses hakkında fikrim yok ama HS50 Pro daha iyidir büyük ihtimal.
Ben kullanıyorum hocam. Ses olarak çok güzel. Ama hem telefondan hem de kulaklıktan sesi fulleyince dışarıya ses veriyor. Bana göre tek eksisi bu. Ama zaten o şekilde kimse kullanmaz. Çünkü çok sesli oluyor o zaman. Yani tam olarak eksi değil. Ama eksi işte.

Ben kullanıyorum hocam. Ses olarak çok güzel. Ama hem telefondan hem de kulaklıktan sesi fulleyince dışarıya ses veriyor. Bana göre tek eksisi bu. Ama zaten o şekilde kimse kullanmaz. Çünkü çok sesli oluyor o zaman. Yani tam olarak eksi değil. Ama eksi işte.

Hocam bugün alacağım büyük ihtimalle ama kafama bir soru takıldı sanırım pedleri çabuk soyuluyormuş doğru mu?

Geri
Yukarı