Gamenote H2016D alınır mı?

SATU

Femtopat
Daha fazla  
Zamanında Snopy kullandım 1 haftada kulaklık sadece muk çalıştı. Rampage aldım 1 ay sonra bozuldu. O da yine muk calisir hâlde kaldı. Bu nasidir?

Hocam Aralık 2022'de 200 TL'ye satın almıştım. Ses kalitesi iyi, Mikrofonda dip ses ve cızırtı sorunu var Discordda gürültü azaltma açarsanız düzeliyor. Kulaklığın ışıklarını açınca bobin sesi sorunu var. Yazdıklarım dışında ürün gerçekten sağlam 3-4 kere yere düştü ama herhangi bir sorun olmadı.

Bu fiyata daha iyileri vardır büyük ihtimal kulaklık piyasasıyla alakam yok sadece tecrübelerimi söyledim.

Hocam aralık 2022'de 200 TL'ye satın almıştım. Ses kalitesi iyi, Mikrofonda dip ses ve cızırtı sorunu var Discord'da gürültü azaltma açarsanız düzeliyor. Kulaklığın ışıklarını açınca bobin sesi sorunu var. Yazdıklarım dışında ürün gerçekten sağlam 3-4 kere yere düştü ama herhangi bir sorun olmadı.

Bu fiyata daha iyileri vardır büyük ihtimal kulaklık piyasasıyla alakam yok sadece tecrübelerimi söyledim.

Dip ses cızırtısı ve ışıkları açınca bobin sesi sorunlarını ben yaşamadım, kronikmi bu sorunlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı