İnceleme Gamenote H2016D Oyuncu Kulaklığı

Selamlar, bu incelememde sizlere Gamenote H2016D'de ettiğim tecrübeleri artısıyla eksisiyle detaylıca anlatacağım.

Öncelikle kulaklığı Temmuz 2022'de 300 TL'ye aldım. Yani yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum.
Bu süre zarfında kulaklığın her yönünü iyi kötü görmüş oldum.

Ses kalitesi, mikrofon kalitesi ve sağlamlık açısından da çok beğendiğim bir modeldir kendisi.

Çok fazla uzatmadan artı eksilere geçelim.

ARTILAR

-Bu fiyat bandında güzel bir kalite sunması. Ses kalitesinde üzmez.
-Kafa bantlı olduğu için her kafaya rahatlıkla oturuyor.
-Defalarca kez masadan yere düşürmeme rağmen bana mısın demiyor.
-Kulağı çok iyi kavrıyor.
-Kulak padleri zamanla daha da yumuşuyor ve daha rahat bir hale geliyor.
-Tak çalıştır olması. Herhangi bir driver ya da ayara gerek duymuyor.
-Bass konusunda bu fiyat bandı için oldukça başarılı

EKSİLER

-Ses biraz yüksek olursa sesi dışarıya verebiliyor.
-Kulaklık tek USB ile çalışmıyor. Mikrofon ve kulaklık için ayrı jak uçları ve ışıklar için bir USB ucu var.
-Benim için büyük eksilerden biri olarak ise ışık USB'si takılı olduğunda sol kulaktan kesik kesik cızırtılı bir ses geliyor. Rahatsız edecek seviyede olduğu için ışıksız kullanmayı tercih ediyorum. Ayrıca kronik bir sorundur.

OPSİYONEL EKSİKLER

-Kablosunda ses ve ışıklar için kontrol tuşları yok. Ses için sol kulaklığın arka tarafındaki ince tekeri kullanıyoruz. Işıkları programlanabilir olmadığı için gerek de olmuyor.
-Plastik kalitesiz hissettiriyor. En ufak parmak değmesinde bile gürültülü geliyor.

Özet geçmem gerekirse güncel fiyatı olan 640 TL'yi hakedecek bir kulaklık. 9/10

Merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Kulaklığı bende kullanıyorum tam fiyat performans ürünü mikrofon kaliteside iyi tek sevmediğim noktası ses fazla olunca dışarı veriyor onu da sesi ayarlayarak çözüyorum.

Kulaklığı bende kullanıyorum tam fiyat performans ürünü mikrofon kaliteside iyi tek sevmediğim noktası ses fazla olunca dışarı veriyor onu da sesi ayarlayarak çözüyorum.
Phonk ya da metal türü müzikler dinlerken sesi ayarlasan dahi hissediliyor.

Geri
Yukarı