İnceleme Gamenote H2016D

Merhabalar, bir süredir kullandığım kulaklığım ile ilgili bir inceleme yazmak istedim. Başlayalım!

Kutulama:
1650808944469.jpeg

Kutulaması bile hoş duruyor. Kutulamaya puanım 85/100.

2 adet jak girişi, 1 tane de USB girişi var. Birisi kulaklık, birisi mikrofon için. USB ise RGB için.

Ses kalitesi:
7.1 olmasa da kendi fiyatındaki 7.1'lerden daha kaliteli. Ses kalitesi önceden kullandığım kulaklığa göre daha iyi. Ses kalitesine benden 90/100.

Mikrofon Kalitesi:
Mikrofon sesi iyi alıyor. Biraz dipses sorunu var ama bu bütçe için gayet iyi. Benden 80/100 puan alıyor.

Dış Görünüş:

IMG_20220424_172433.jpg
IMG_20220424_172418.jpg
IMG_20220424_172423.jpg

Dış görünüş harika. 95/100 veriyorum.

Özellikler:
1650813173787.png

Rahatlık:
Bazı kullanıcılar uzun kullanımda baş ağrıtıyor diyor ama ben 5 saat kullandım aralıksız, başım ağrımadı. Gayet rahat benim için. 90/100.

Pedler:
1650813611831.jpeg

Pedler çok yumuşak ve rahat. Biraz ince gelebilir ama yine de sağlamlar. 100/100.

RGB:
Sesi kapattığınızda RGB'den garip bir ses geliyor. Ancak çok dikkatli değilseniz fark etmiyorsunuz. USB'yi çıkarttığınızda ses gidiyor. RGB'nin renklerinin parlaklığı güzel. 60/100.

Sonuç:
Tavsiye ediyorum. GameNote H2016D'ye benden 86 puan! Şu garip ses konusu dışında çok güzel. O da RGB için takılı olan USB'yi çıkarttığınızda geçiyor. İncelememi okuduğunuz için teşekkürler. Kulaklık ile ilgili sorularınızı bana sorabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı kulaklığı kullandım. Kulağım küçük olmasına rağmen 2-3 saat kullanımda ağrı yapıyordu. Ses kalitesi gerçekten çok iyi. Malzeme kalitesi fena değil. Mikrofon ve ses kalitesi için alınır fakat bu fiyattan değil. Ben aldığımda 129 TL idi.

Not: Kulaklık aslında Havit markasının. Gamenote klavye ile beraber almıştım klavyesi kronik sorunlu fakat çok hissetmiyorsunuz. Kulaklığın çok aramama rağmen yazılımı bulunmuyor.

Aynı kulaklığı kullandım. Kulağım küçük olmasına rağmen 2-3 saat kullanımda ağrı yapıyordu. Ses kalitesi gerçekten çok iyi. Malzeme kalitesi fena değil. Mikrofon ve ses kalitesi için alınır fakat bu fiyattan değil. Ben aldığımda 129 TL idi.

Not: Kulaklık aslında Havit markasının. Gamenote klavye ile beraber almıştım klavyesi kronik sorunlu fakat çok hissetmiyorsunuz. Kulaklığın çok aramama rağmen yazılımı bulunmuyor.
Jak girişinden dolayı yazılım desteği yok.

Merhabalar, bir süredir kullandığım kulaklığım ile ilgili bir inceleme yazmak istedim. Başlayalım!

Kutulama:
Eki Görüntüle 1369379
Kutulaması bile hoş duruyor. Kutulamaya puanım 85/100.

2 adet jak girişi, 1 tane de USB girişi var. Birisi kulaklık, birisi mikrofon için. USB ise RGB için.

Ses kalitesi:
7.1 olmasa da kendi fiyatındaki 7.1'lerden daha kaliteli. Ses kalitesi önceden kullandığım kulaklığa göre daha iyi. Ses kalitesine benden 90/100.

Mikrofon kalitesi:
Mikrofon sesi iyi alıyor. Biraz dip ses sorunu var ama bu bütçe için gayet iyi. Benden 80/100 puan alıyor.

Dış görünüş:

Eki Görüntüle 1369466Eki Görüntüle 1369462Eki Görüntüle 1369465
Dış görünüş harika. 95/100 veriyorum.

Özellikler:
Eki Görüntüle 1369479

Rahatlık:
Bazı kullanıcılar uzun kullanımda baş ağrıtıyor diyor ama ben 5 saat kullandım aralıksız, başım ağrımadı. Gayet rahat benim için. 90/100.

Pedler:
Eki Görüntüle 1369483
Pedler çok yumuşak ve rahat. Biraz ince gelebilir ama yine de sağlamlar. 100/100.

RGB:
Sesi kapattığınızda RGB'den garip bir ses geliyor. Ancak çok dikkatli değilseniz fark etmiyorsunuz. USB'yi çıkarttığınızda ses gidiyor. RGB'nin renklerinin parlaklığı güzel. 60/100.

Sonuç:
Tavsiye ediyorum. Gamenote H2016D'ye benden 86 puan! Şu garip ses konusu dışında çok güzel. O da RGB için takılı olan USB'yi çıkarttığınızda geçiyor. İncelememi okuduğunuz için teşekkürler. Kulaklık ile ilgili sorularınızı bana sorabilirsiniz.

Gözlükle kullanımı nasıl hocam test imkanınız var ise test eder misiniz?

Gözlükle kullanımı nasıl hocam test imkanınız var ise test eder misiniz?
Gözlükle kullanıyorum bazen. Rahatsız etmiyor.

Güncelleme: Kulaklık bozuldu. Çok iyi bakmama rağmen ses gelmiyor ve mikrodon çalışmıyor. Kulaklıktan ses bir geliyor bir gidiyor. Aldığıma pişman oldum. Başta her şey harikaydı. Önce sağdan ses gelmemeye başladı, sonra mikrofon bozuldu ve şu an hiç ses yok. Galax Sonar 02'ye geçeceğim muhtemelen.

Son düzenleme:
Gözlükle kullanıyorum bazen. Rahatsız etmiyor.

Güncelleme: Kulaklık bozuldu. Çok iyi bakmama rağmen ses gelmiyor ve mikrodon çalışmıyor. Kulaklıktan ses bir geliyor bir gidiyor. Aldığıma pişman oldum. Başta her şey harikaydı. Önce sağdan ses gelmemeye başladı, sonra mikrofon bozuldu ve şu an hiç ses yok. Galax Sonar 02'ye geçeceğim muhtemelen.
Hocam ben başını okudum şuan satın aldım siz neler diyorsunuz

Alalı 1 ay oldu mikrofon ve ses kalitesi konusunda memnunum tek eksisi uzun kullanımda kulağımı ağrıtıyor (5-6 saat)

Ben kulaklığı almayı düşünüyorum bazı kişiler uzun kullanımda kulak ağrıtıyor diyor. Bazı kişiler ise ağrıtmıyor diyor. Ben günde 45dk-1saat arası bakıyorum benim için sorun çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı