Gamenote H2016D vs Sharkoon ER3

Tamam hocam. Gamenote'u yarın veya bu akşam sipariş edeceğim. Sharkoon'un görüntüsü hoşuma gitmiyor. Dandik bilgisayarcılardan aldığım 30-35 liralık kulaklığa benziyor linç etmek gerekiyorsa. Gamenote H2016D Mikrofonlu RGB Gaming Kulaklık | Game Garaj GameGaraj'dan alacaktım gel gör ki stok bitmiş. N11'den alıyorum malasef.
Sormayın, internet kafe kulaklığı gibi resmen :d

Ben GameGaraj'dan almıştım, kargo çok hızlı geldi. n11'de paketleme ve kargo nasıl olur bilmiyorum.

@Lyrinx Sende ER3 yok muydu? H2016D'den bahsediyorum ben.

@Lyrinx Sende ER3 yok muydu? H2016D'den bahsediyorum ben.
Evet, bende Sharkoon Rush ER3 var. Ondan bahsediyorsun sandım ben :D
Tamam hocam. Gamenote'u yarın veya bu akşam sipariş edeceğim. Sharkoon'un görüntüsü hoşuma gitmiyor. Dandik bilgisayarcılardan aldığım 30-35 liralık kulaklığa benziyor linç etmek gerekiyorsa.
Az çok doğru, Gamenote'un görüntüsü daha iyi.

Hayırlı olsun hocam şimdiden. Ben de bir üst modeli H2002D'yi aldım. Bekliyorum, umarım sağ salim geçer elime. GameGaraj'a Amazon kadar güvendiğim için kargoda bir sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum. Şu H2002D'ye bir ışık koysalar fena olmazdı yav. En azından şöyle beyaz bir ışık falan yakışırdı. H2016D'de var ama üst model H2002D'de yok. :D

Hayırlı olsun hocam şimdiden. Ben de bir üst modeli H2002D'yi aldım. Bekliyorum, umarım sağ salim geçer elime. GameGaraj'a Amazon kadar güvendiğim için kargoda bir sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum. Şu H2002D'ye bir ışık koysalar fena olmazdı yav. En azından şöyle beyaz bir ışık falan yakışırdı. H2016D'de var ama üst model H2002D'de yok. :D

Gördüm hocam. Olay bütçe meselesi. Babam ne kadar eklerse üstüne paramın. Sorarım. Gamenote H2029U Kablolu RGB Gaming Kulaklık Siyah | Game Garaj bütçe artarsa bunu da alabilirim. H2016D'nin abisi gibi duruyor alınır mı?

Hocam ses konusunda arada çok fark yoksa H2029U da alabilirdiniz aslında.

Bence biraz daha ekleyip daha kaliteli bir şey alın derim. Daha rahat, malzemesi, mikrofonu ve ses kalitesi daha iyi.

Düzenledim mesajda bahsetmiştim zaten. Babamla bir konuşayım hele. Zaten ben H2016D bile alsam büyük bir atlama olacak. Piranha kameranın mikrofonunu ve 10TL'lik BİM kulaklığı kullanıyorum. CS Valorant oynarken ayak sesi duyulmuyor resmen.

Hocam ses konusunda arada çok fark yoksa H2029U da alabilirdiniz aslında.
H2029U pek bilinmediği için işimi sağlama aldım hocam. :) H2002D'nin en sevdiğim yanı mikrofonun çıkarılabilmesi olmuş. Öyle ağzımın önünde mikrofon durmasını sevmiyorum hiç. Ben o mikrofonu ısırmaya falan çalışırım kesin zaten. :D İşim olunca takarım mikrofonu, bitince çıkartırım. Mikrofon bozulursa oraya yeni bir mikrofon takma imkanım da olacak. Mis gibi kulaklık.

Işık pek önemli bir husus değil benim için. O sadece olsa fena olmaz dediğim bir şey. :) İleride kendim de bir ışık sistemi yapabilirim aslında. Çok zor değil. Sadece biraz teknik bilgi gerektiriyor. Bir tane eski klavyeye RGB ışık takmıştım. A101 klavyesinden daha iyi olmuştu gerçekten. Hem ayrıca RGB olunca ben kendimi Ankara'da malum mekanlardan birinde gibi hissediyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı