Gamenote havit H2002D nasıldır?

Satıcı Hepsiburada ise Hepsiburada'dan almanız daha sağlıklı olur.

Tamamdır çünkü bildiğim kadarıyla Hepsiburada daha sağlıklı ve daha güvenilir.
Satıcı Hepsiburada ise Hepsiburada'dan almanız daha sağlıklı olur.

Kanka bir de şey soracaktım sana benim ses kartım bu kulaklığa yeterli güç verir mi vermez mi bilmiyorum beni bilgilendirebilir misin?
Anakart Monster Abra A5 v16.4 / ses sistemi olarak Sound Blaster 5 kullanıyor.

Son düzenleme:
Tamamdır çünkü bildiğim kadarıyla Hepsiburada daha sağlıklı ve daha güvenilir.

Kanka bir de şey soracaktım sana benim ses kartım bu kulaklığa yeterli güç verir mi vermez mi bilmiyorum beni bilgilendirebilir misin?
Anakart Monster Abra A5 v16.4 / ses sistemi olarak Sound Blaster 5 kullanıyor.
Yüksek ihtimalle verir ama emin değilim. O kulaklığı kendim kullanıyorum şuan çok iyi hiç terletmiyor, çok rahat, ses kalitesi çok iyi. Daha önceden CH321'de kullandım o da gayet iyi fakat benimkinin usb ucu kırıldığı için çöp oldu.

Yüksek ihtimalle verir ama emin değilim. O kulaklığı kendim kullanıyorum şu an çok iyi hiç terletmiyor, çok rahat, ses kalitesi çok iyi. Daha önceden CH321'de kullandım o da gayet iyi fakat benimkinin USB ucu kırıldığı için çöp oldu.

Kanka ses kalitesini beğenmezsem iade alıyorlar mı?
Ve şu an N11 de 290TL oradan almak sağlıklı olur mu acaba?
Çünkü Hepsiburada'da 350TL.

Yayın yapmak için ve oyunda ses kasmak için uygundur değil mi? Müzik kalitesini de merak ediyorum. Kullanıcı deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız?
Canlı derse giriyorum ve arkadaşlarımla konuşuyorum. Mikrofonu gayet iyi. Ses kalitesi çok güzel windows sonic açılınca çok güzel ses kasılıyor. Bizzat CS'de test ettim. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ses kalitesi muazzam.

Geri
Yukarı