Gamenote havit H2002D nasıldır?

Aeroqor

Decapat
Daha fazla  
2 saatlik arkadaşlarla aramayla bu Gamenote H2002HD kulaklıgı bulduk sizce nasıl değer mi almaya karar verdik hem ucuz bir de artı olarak.
Cooler Master CH321 mı? Yoksa Gamenote havit H2002D mi?
Veya önerebileceğiniz kulakları da yorumlarda bekliyorum.

2 saatlik arkadaşlarla aramayla bu Gamenote H2002HD kulaklıgı bulduk sizce nasıl değer mi almaya karar verdik hem ucuz bir de artı olarak.
Cooler Master CH321 mı? Yoksa Gamenote havit H2002D mi?
Veya önerebileceğiniz kulakları da yorumlarda bekliyorum.

Vallahi hocam ben sipariş ettim şimdi. İsterseniz gelince bilgi vereyim sipariş etme aceleniz yoksa?
Technopatta incelemesi mevcut kullananlar da mevcut kalmış.

Ben de bir hafta içerisinde satın almayı düşünüyorum. Şu anki gözlemlemelerime göre, ses seviyesi çok yüksek değil, mikrofonu idare eder, rahatlığı iyi, jak girişi tekli ama yanında çoğaltıcı varmış. Çok bir bekletiniz olmasın, zaten bu bütçedeki bir kulaklıkta en önemlisi uzun ömürlü olması ve öyle görünüyor.

Vallahi hocam ben sipariş ettim şimdi. İsterseniz gelince bilgi vereyim sipariş etme aceleniz yoksa?
Technopat'ta incelemesi mevcut kullananlar da mevcut kalmış.

Şöyle bir şeyden korkuyorum oda bu ses kablo cıkısı Jax girişi herhangi bir sıkıntı olur mu die düşünyorum

CH321 tabii ki. O kadar bütçe varsa Corsair Void Elite Surround modeline de bakın, H2002D'yi 700-750 lira aralığında önermem kesinlikle.

Corsair Void'e baktım cok pahalı bütcemin altında veya sınırda olsaydı almayı düşünüyordum

CH321 kullanıyorum önerirm.

Herhangi bir sorunla karşılastınmı kötü özelligi terletme vb. kablo USB mi jak mı?

Şöyle bir şeyden korkuyorum oda bu ses kablo cıkısı Jax girişi herhangi bir sıkıntı olur mu die düşünyorum

Corsair Void'e baktım cok pahalı bütcemin altında veya sınırda olsaydı almayı düşünüyordum

Herhangi bir sorunla karşılastınmı kötü özelligi terletme vb. kablo USB mi jak mı?
Kablosu usb terletmiyor rahat ama kafan çok büyük değilse rahat oturur kulaklıkta kademe ayarı yok mikrofonu çok kaliteli ses olarakta gayet iyi

Kusura bakmayın Surround demişim Stereo olacaktı. Benim hatam.

Hocam benim kulaklıkla alakalı muhtemelen sağ tarafında arada bi çın diye ses veriyor solda yok oda benim şansıma öyle geldi sanırım fakat ben çok dert etmedim değiştirmedim

Kablosu USB terletmiyor rahat ama kafan çok büyük değilse rahat oturur kulaklıkta kademe ayarı yok mikrofonu çok kaliteli ses olarak da gayet iyi.

Bir de nereden almıştın.

Ya cosair veya CH321 düşünyorum su 1 2 gün icerisinde kararlaştıracağım eklemek istedğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz.

Bir de son olarak James Donkey 720 mikrofon ses gitmiyor çözümünü bilen var mı?

Geri
Yukarı