Gamenote HV-KB432l FN tuşu çalışmıyor

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce aldığım klavyemin FN tuşu hiçbir şekilde çalışmıyor USB yerlerini değiştirdim sorun çözülmedi ne yapmalıyım?

Müşteri hizmetleriyle konuştun mu dostum
Ben Gamepower Warlock Red Switch kullanıyorum benim de W tuşum çalışmıyordu garantiye gönderdim düzelttiler geri gönderdiler ama hala aynı sorunu yaşıyorum :/ ilk müşteri hizmetleriyle konuş eğer gönderin derse gönderirsin düzelmez ise çok da önemli bir tuş değil benim açımdan.

Müşteri hizmetleriyle konuştun mu dostum.
Ben Gamepower Warlock Red Switch kullanıyorum benim de W tuşum çalışmıyordu garantiye gönderdim düzelttiler geri gönderdiler ama hala aynı sorunu yaşıyorum :/ ilk müşteri hizmetleriyle konuş eğer gönderin derse gönderirsin düzelmez ise çok da önemli bir tuş değil benim açımdan.

Hocam ben bu klavyeyi almadan önce babama danıştım bir sorun olursa iade ederiz dedi 14 Eylül'de siparişi verdim 16 Eylül'de geldi daha iade süreci devam etmekte ve şu an 1 tuş basmıyorsa ileride daha fazla tuş basmaz diye düşünüyorum ve iade etmek istiyorum klavyeyi.

Hocam ben bu klavyeyi almadan önce babama danıştım bir sorun olursa iade ederiz dedi 14 Eylül'de siparişi verdim 16 Eylül'de geldi daha iade süreci devam etmekte ve şu an 1 tuş basmıyorsa ileride daha fazla tuş basmaz diye düşünüyorum ve iade etmek istiyorum klavyeyi.

Ben internetten aldığım şeyleri iade edince babamdan fazlaca baskı yiyorum neden yapıyor bilmiyorum o yüzden senin için de düşünmemiştim KB bu arada şimdi hatırladım bu markanın 7.1 Gaming diye satılan kulaklığını almıştım ne oyun içindi ne de 7.1 iade ettim 2 hafta sürdü para iadesi GameGaraj'dan almıştım.

Ben internetten aldığım şeyleri iade edince babamdan fazlaca baskı yiyorum neden yapıyor bilmiyorum o yüzden senin için de düşünmemiştim KB bu arada şimdi hatırladım bu markanın 7.1 Gaming diye satılan kulaklığını almıştım ne oyun içindi ne de 7.1 iade ettim 2 hafta sürdü para iadesi GameGaraj'dan almıştım.

Maalesef çoğu babalar böyle sanki internetten her alacağımız ürün sapasağlam elimize gelecekmiş gibi davranıyorlar.

Çözümü buldum, sadece FN tuşu çalışmadığı için klavyeyi iade edenlerin yorumlarını görünce çözümünü yazmak istedim, aynı durumu bugün bende yaşadım, hiç bir şekilde FN tuşu çalışmıyordu. Klavyeyi biraz kurcaladım ve FN kilit tuşu olduğunu gördüm. Sanırım renk ayarlarını kurcalarken farkında olmadan FN tuşunu kilitlemişim. :D FN tuşunun kilidini kaldırmak için, FN + End tuşuna aynı anda basmanız yeterli.

Son düzenleme:
Çözümü buldum, sadece FN tuşu çalışmadığı için klavyeyi iade edenlerin yorumlarını görünce çözümünü yazmak istedim, aynı durumu bugün bende yaşadım, hiçbir şekilde FN tuşu çalışmıyordu. Klavyeyi biraz kurcaladım ve FN kilit tuşu olduğunu gördüm. Sanırım renk ayarlarını kurcalarken farkında olmadan FN tuşunu kilitlemişim. :D FN tuşunun kilidini kaldırmak için, FN + end tuşuna aynı anda basmanız yeterli.

Hocam keşke önceden söyleyebilseydiniz iade etmiştim bu olaydan sonra.

Geri
Yukarı