Gamenote KB435l nasıl, alınır mı?

Bütçe
400

Crazy Train

Decapat
Daha fazla  
Evet hocalarım başlıktan da gördüğünüz gibi bu klavye alınır mı, eğer önermiyorsanız bu bütçe aralığında ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Bence alınmaz. A tuşu arada sorun çıkarıyor, sonra düzeliyor, sonra tekrar sorun çıkarıyor. Bi' garip. Alabilirsen bunu öneririm.

Evet hocalarım başlıktan da gördüğünüz gibi bu klavye alınır mı, eğer önermiyorsanız bu bütçe aralığında ne önerirsiniz?
@Samotne Ciasteczka
Hocam aynı klavyeyi kullanıyorum hiç memnun değilim. Shift tuşunun switchi içine göçük geldi, bazen tuşlar 1 kere basmama rağmen 2 kere geliyor bastığım tuş, bazı tuşlarda da temassızlık var. Tabi her klavye de oluyor mu bunlar bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı klavyeyi kullanıyorum hiç memnun değilim. Shift tuşunun Switch'i içine göçük geldi, bazen tuşlar 1 kere basmama rağmen 2 kere geliyor bastığım tuş, bazı tuşlarda da temassızlık var. Tabii her klavye de oluyor mu bunlar bilemem.

Hocam peki bu fiyat aralığında önerdiğiniz başka bir klavye var mı?
Bence alınmaz. A tuşu arada sorun çıkarıyor, sonra düzeliyor, sonra tekrar sorun çıkarıyor. Bi' garip. Alabilirsen bunu öneririm.

Değerlendireceğim hocam.

Hocam 400TL mekanik klavye için dar bir bütçe.
Biliyorum hocam zaten 700-800 altı fiyatlı ürünlerde redragon ürünleri hariç çok fazla kaliteli mekanik klavye yok şuan bütçem buna yetiyor ama belki 500tlye kadar çıkartabilirim. Çıkarsada hocamın önerdiği dark avangeri alırım zaten.
Hocam aynı klavyeyi kullanıyorum hiç memnun değilim. Shift tuşunun switchi içine göçük geldi, bazen tuşlar 1 kere basmama rağmen 2 kere geliyor bastığım tuş, bazı tuşlarda da temassızlık var. Tabi her klavye de oluyor mu bunlar bilemem.
Hocam ben bu klavyeyi alırsam Hepsiburada’dan alacağım böyle durumlarda iade kabul ederler mi?

Biliyorum hocam zaten 700-800 altı fiyatlı ürünlerde redragon ürünleri hariç çok fazla kaliteli mekanik klavye yok şuan bütçem buna yetiyor ama belki 500tlye kadar çıkartabilirim. Çıkarsada hocamın önerdiği dark avangeri alırım zaten.

Hocam ben bu klavyeyi alırsam Hepsiburada’dan alacağım böyle durumlarda iade kabul ederler mi?
Ederler büyük ihtimal.

Hocalarım sizlerinde dediği gibi bu fiyat civarlarında düzgün mekanik klavye yok bende bir fareye de ihtiyacım olduğu için Hepsiburada'dan indirimle 350 TL'ye MSI GK30 combo sipariş ettim. Hem MSI kalitesi olsun hem de Switch sorunları olmasın diye bunu sipariş ettim sizce fiyatına göre nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı