Gamenote KB487L alınır mı?

Şimdi siz gülün bana. Ben çok klavye değiştirdim. Şu anki kullandığım da Trust. 20 liraya almıştım 1 sene önce, basıyorum, algılamıyor. Bazen önerim, sadece güvenilir markaların ürünlerini almanızdır.
Paranız yetmiyorsa da giriş seviyesi ürünlerini tercih edin. Sonucunda benim gibi klavyeyi çalışsın diye silikonluyorsunuz.

Şimdi siz gülün bana. Ben çok klavye değiştirdim. Şu anki kullandığım da Trust. 20 liraya almıştım 1 sene önce, basıyorum, algılamıyor. Bazen önerim, sadece güvenilir markaların ürünlerini almanızdır.
Paranız yetmiyorsa da giriş seviyesi ürünlerini tercih edin. Sonucunda benim gibi klavyeyi çalışsın diye silikonluyorsunuz.
Haklısın.

Sizin dediğinize kalırsa Logitech'te de aynı sorun var. G213 modelinde tuş basmama sorunu var. Sırf Logitech diye kaliteli olmuyor maalesef.

Size şunu öneririm; bir ürün hangi fiyatlara neler öneriyor, ona bakmanızdır. hem ışıklı hem ucuz fiyata hem kaliteli falan özellikle Türkiye'de olmaz. kesin bir yerlerinden kısılmıştır.

Sizin dediğinize kalırsa Logitech'te de aynı sorun var. G213 modelinde tuş basmama sorunu var. Sırf Logitech diye kaliteli olmuyor maalesef.

2 sene önce G102 farem bozulmuştu, 1 senelik garantisi vardı, değiştirdiler, şu an memnunum.
Her üründe teknik sorunlar olabiliyor ama bu kaliteli bir markada 10/3 ise dandik bir markada 10/7 oluyor.

Marka hakkında hiç bilgim olmadan konuşabilirim çünkü bir ürün ışıklı bir oyuncu ürünü ve ucuzsa o ürün %90 rezildir. Bu değişmez bir gerçektir.

Maalesef bu değişmez bir gerçek değildir, sizin saçma algınızdır.

Trust rezil marka mı? Güleyim bari. Eskiden en kaliteli markalar arasında bulunan bir marka ve hala gayet kaliteli ürünler üretebilen bir marka düşük bütçe için. Gidip BİM'den en kötüsünü alıp çöp demek saçmadır.

Logitech de kırılıyor çöp, basma sorunları var çöp o zaman. Gamenote ve çöp, haha güleyim bari. Yurt dışında havit adı altında satılan gayet kaliteli ve düşük bütçede mükemmel işler çıkarabilen bir markadır.

Redragon da çöp markadır, 300₺'ye Red Switch klavye satışı vardı.

Geri
Yukarı