Gamenote KB857l klavyenin 2. el fiyatı ne kadar eder?

Ali bayrak11

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben telefon almak için klavyemi ve ekipmanlarımı satmaya koydum.
Gamenote KB857l Gamenote ms1017.
Polosmart pgm12, Polosmart pgm15 ve Snopy çift titreşimli oyun kolu hepsini set olarak 1899TL'ye satılığa koydum ama adamın biri klavyeyi tek satar mısın dedi.
Klavye fiyat performans olunca hiçbir yerde stok flan yok, Hepsiburada'da 2.5k diyor ama onun gerçekliğine inanmadım.
Bazı yerlerde 2. el bikaçını 400TL olarak gördüm ama bayağı eskide koymuş olabilirler o fiyatı, bir tane de 2. ele 1800 koyanı gördüm.
Ben inanmıyorum, benimkinin bir alt modeli olarak geçen 435l Switch'leri Outemu olduğu için biraz pahalıydı.
Onun fiyatı 1400TL'lerde, o yüzden ben Hepsiburada'daki adam sonradan fiyatı gereksiz yükselttiğine inanıyorum çünkü 4.8 puanda almış.
435l 1400 SE benimki 1000'dir... Ben Facebook'ta koydum satılığa ve adamın biri yazdı tek olarak klavyeyi satar mısın diye.
Benim de içimde şu an seti alan olmadığı için ve para da lazım olduğu için klavyeyi elden çıkarmak var.
2. el nasıl olsa ürün, W tuşunun ışığı yanmıyor ama 0'dan farksız, hiçbir sorunu yok ve başka her şeyi Full fişine kadar,
Fiyatta ne söyleyeyim adama? Aklında bir fiyat söyleyebilecek olan varsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı