Gamenote marka klavyeler nasıl?

karambyte

Kilopat
Bu klavye nasıl sizce alınır mı? Ben köşeleri sivri mekanik klavyeleri sevmiyorum. Elimde vardı arkadaşa verdim. Bana kenarları yuvarlatılmış klavye lazım. Hızlı yazmak için kullanıyorum genelde, tabii oyun amaçlı da kullanacağım. O yüzden hem güzel ve hızlı yazabileceğim hem de oyun için ideal uygun fiyatlı klavye arıyordum bu markaya denk geldim. Kullanan var mı nasıl marka acaba?

Bütçeniz nedir hocam? Eğer max 300 gibi bir bütçe var ise pek alternatif yok maalesef, KB487L fiyatına göre iyi bir klavye ama karanlıkta tuşların baskıları gözükmüyor bilginiz olsun. Onun dışında kronik vb. bir sorunu yok diye biliyorum.

Bu klavye güzel ancak harflerin altında aydınlatma yok. Sadece tuş etrafında aydınlatma var.

Harflerde de aydınlatma istiyorsan buna bak;

Bu klavye nasıl sizce alınır mı? Ben köşeleri sivri mekanik klavyeleri sevmiyorum. Elimde vardı arkadaşa verdim. Bana kenarları yuvarlatılmış klavye lazım. Hızlı yazmak için kullanıyorum genelde, tabii oyun amaçlı da kullanacağım. O yüzden hem güzel ve hızlı yazabileceğim hem de oyun için ideal uygun fiyatlı klavye arıyordum bu markaya denk geldim. Kullanan var mı nasıl marka acaba?
KBL435L kullanıyorum LoL oynarken vurunca ayaklarının kırılması dışında bir sorun yaşamadım güzel marka.

Tuşlara bakmıyorum zaten. İstediğim plastik kalitesi falan güzel olsun. Bütçem aslında 500'e kadar çıkar ama uygun fiyat olursa daha iyi olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı