Çözüldü Gamepad bilgisayar tarafından görülmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Replika Xbox 360 Gamepad'im bilgisayara sıfırlama yaptıktan sonra gözükmüyor. CCleaner gibi uygulamlarda güncelleme gerektigini yeni sürücünün oldugunu söylüyor cleanır'ın o kısmı paralı oldugu için güncelleyemiyorum da. Daha önce böyle bir sorunum olmamıştı tak çalıştır kullanıyordum şimdi Gamepad'i bilgisayara taktıgımda algılaması için gamepad baglı halde şekilde bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor, Windows gamepad ile beraber açıldıgında görünüyor ancak. Eskiden oyunun ortasında bile istedigim gibi takıp çıkartabilirdim. Bu sorunu nasıl çözerim? Aygıtlar ve yazıcılar kısmında verdigi hata ise resimdeki gibi.

1677085720841.png

Çözüm
O tip programlar ile güncelleme yapmayın.
Kurup deneyin.

1-2 aydır çözemedigim sorunu konuyu açmamdan 10 dakika sonra çözdüm :D Gamepad'in USB girşini USB çoklayıcıya baglayarak kullanıyordum. USB Çoklayıcının kablsonu anakartın farklı bir USB portuna takınca bu sefer Gamepadi'de görmeye başladı, sorun çözüldü.
Kurup deneyin.

Kurup deneyin.

1-2 aydır çözemedigim sorunu konuyu açmamdan 10 dakika sonra çözdüm :D Gamepad'in USB girşini USB çoklayıcıya baglayarak kullanıyordum. USB Çoklayıcının kablsonu anakartın farklı bir USB portuna takınca bu sefer Gamepadi'de görmeye başladı, sorun çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı