Gamepad Bluetooth ile bağlandığında çalışmıyor

Onur_9911

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben PS4 Wireless gamepad aldım ve kablolu olarak sorunsuz kullanabiliyorum fakat Bluetooth ile bağladığım zaman kol PC'ye bağlanıyor ama çalışmıyor. Kablolu bağlanınca aygıtlar ve yazıcılar kısmından kolu test edebiliyorum sorunsuz çalışıyor fakat Bluetooth ile bağlanınca test etme ekranı vs gelmiyor. DS4 programını kurdum sorun aynı şekil devam ediyor, sadece kablolu kullanabiliyorum.
Bluetooth ile nasıl çalıştırabilirim acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Normalde DS4 programı ile çalışması lazım, ben öyle kullanıyorum yıllardır. Yanlış yaptığınız bir şeyler olabilir mi? DS4 Windows driverlarını falan kurdunuz mu programı kurunca?

Normalde DS4 programı ile çalışması lazım, ben öyle kullanıyorum yıllardır. Yanlış yaptığınız bir şeyler olabilir mi? DS4 Windows driverlarını falan kurdunuz mu programı kurunca?
sorun bende de aynı. driver falan kurdum kol çalışıyor ışık vs yanıyor masaüstünde çalışıyor, steam geniş ekran modunda denedim kolu öyle de çalışıyor fakat oyuna giriyorum çalışmıyor kolu gördüğü halde

Share ve start düğmelerine basacaksın ds4 programını açınca. Youtubeden ayrıntılı olarak bak, ben öyle yapabildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı