Gamepad düzeni Steam'de bozuldu

Luzi10

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050TI
İ5 12500h
16 gb Ram
512 gb SSD
473 gb HDD
Nintendo Switch emülatöründe gamepad mis gibi sorunsuz çalışıyor ancak geçen güne kadar hiçbir sorun yokken Steam'de doğru düzgün çalışmıyor. Xbox tuş düzenini kullanıyorum bu arada. Y'ye basınca A, A'ya basınca bazen y bazen de X. Ama her zaman B'ye basınca b oluyor. O bozuk değil. X360CE ile de denedim ama olmadı ne yapmalıyım?

Hocam oynadığım oyunları Steam dışı ekleden ekliyorum nasıl yapacağım?

Steam dışı oyunlarda da, sadece önerilen şablonlar ekleniyor.

1716047023606.png

1716047037125.png

Steam dışı oyunlarda da, sadece önerilen şablonlar ekleniyor.

Eki Görüntüle 2198794

Eki Görüntüle 2198795

Hocam öncelikle şablonlar bölümünün ilk yerinde 2 şablon çıkıyor ama topluluk düzenleri adlı bölümde hiçbir şablon çıkmıyor. Oynadığım oyun korsan olduğu için olabilir. Dead Cells ve Hades 2'de denedim olmadı. Ve önemli olan şu bu gamepad Steam'de eskiden takır takır çalışıyordu. Anomaly Agent, Hades, the Messenger gibi oyunları bizzat bu gamepad ile bitirdim. 3 bilemedin 5 gün oldu böyle olalı, bozulalı çok zaman olmadı. Sorunun Steam'de olduğunu düşünüyorum çünkü kontrolcüm Nintendo Switch emülatöründe hala mis gibi çalışıyor(bu arada şablonlar bölümündeki 2 template tuş düzenini denedim, ikisi de olmadı.).

Ben sorunu buldum ama yardım lazım Vjoy'u nasıl sileceğim? Her klasörünü sildim gitmiyor.

Son düzenleme:
Hocam öncelikle şablonlar bölümünün ilk yerinde 2 şablon çıkıyor ama topluluk düzenleri adlı bölümde hiçbir şablon çıkmıyor. Oynadığım oyun korsan olduğu için olabilir. Dead Cells ve Hades 2'de denedim olmadı. Ve önemli olan şu bu gamepad Steam'de eskiden takır takır çalışıyordu. Anomaly Agent, Hades, the Messenger gibi oyunları bizzat bu gamepad ile bitirdim. 3 bilemedin 5 gün oldu böyle olalı, bozulalı çok zaman olmadı. Sorunun Steam'de olduğunu düşünüyorum çünkü kontrolcüm Nintendo Switch emülatöründe hala mis gibi çalışıyor(bu arada şablonlar bölümündeki 2 template tuş düzenini denedim, ikisi de olmadı.).

Ben sorunu buldum ama yardım lazım Vjoy'u nasıl sileceğim? Her klasörünü sildim gitmiyor.
CCLeaner kurup kaldırmayı deneyin.

CCleaner kurup kaldırmayı deneyin.

V'de tek VLC var vjoy çıkmıyor bile ama Steam'de hala gözüküyor ve ona genel kontrolcü girdisini kapat dediğimde gerçekten kapanıyor aç dediğimde gerçekten açılıyor, onu silmem lazım. Ona da şablon denedim ama olmadı.

CCleaner kurup kaldırmayı deneyin.

Olmuyor bayağı denedim. No rest for the wicked oynayacaktım yarın tatildi abi. Çözmemiz lazım başka Controller ustaları da gelsin!

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı