Gamepad İle Oynanması Zevkli Olan Yarış Oyunları Nelerdir?

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, elimde eski de olsa Snopy SG-401 model bir gamepad var. Eskiden hep PES oynardım kaç yıldır çıkarmıyordum. Bir gamepad ile oynanabilecek güzel yarış oyunları nelerdir sizce? Çok simülasyon sevmiyorum daha çok arcade tarafına kayan oyunlar hoşuma gidiyor. Need for Speed serisinin büyük bir kısmını zaten oynadım daha önce. Bir türlü de hangi oyunu oynayacağımı bilemedim.

Project Cars olabilir. En azından GTX 750 Ti ve üstü bir kart ile oynanmalı ancak.

Son düzenleme:
Zaten çok fazla meraklı değilim yarış oyunlarına. Bir müddet zamanı boş bulunca ne yapayım bilemedim, bir de eski Gamepad'imi görünce. DiRT Showdown oldukça eğlenceli bir oyun zaten ciddi bir oyun aramıyorum. Grafik işlemcim GT 650M yeni nesil oyunlara pek göz kırpmıyor ki genelde simülasyon tipi oyunlar var. Önerileriniz için çok teşekkürler.

Zaten çok fazla meraklı değilim yarış oyunlarına. Bir müddet zamanı boş bulunca ne yapayım bilemedim, bir de eski Gamepad'imi görünce. DiRT Showdown oldukça eğlenceli bir oyun zaten ciddi bir oyun aramıyorum. Grafik işlemcim GT 650M yeni nesil oyunlara pek göz kırpmıyor ki genelde simülasyon tipi oyunlar var. Önerileriniz için çok teşekkürler.

Most Wanted, Rivals. Euro Truck Similator olabilir hep yarışacak değiliz ya :).

Merhaba, elimde eski de olsa Snopy SG-401 model bir gamepad var. Eskiden hep pes oynardım kaç yıldır çıkarmıyordum. Bir gamepad ile oynanabilecek güzel yarış oyunları nelerdir sizce? Çok simülasyon sevmiyorum daha çok arcade tarafına kayan oyunlar hoşuma gidiyor. Need for Speed serisinin büyük bir kısmını zaten oynadım daha önce. Bir türlü de hangi oyunu oynayacağımı bilemedim.

Horizon case tam sana göre. Al linki:Horizon Chase - Thrilling Arcade Racing Game - Apps on Google Play

Yeni konular

Geri
Yukarı