Gamepad mi kulaklık m?

koniquest

Decapat
Daha fazla  
Gamepad mi almalıyım kulaklık mı? DualSense alacağım gamepad alırsam. İkisini de alacak param yok birini seçmek zorundayım. Sizce hangisini almalıyım? Kulaklığımın mikrofonu bozuk. Gamepad'im bozuldu. Antalya'da oturuyorum ve yakınlarımda Teknosa vb. yok. İkisi de lazım ama ne yapsam bilmiyorum.

Zor bir durum hocam, gamepad ile çok oyun oynuyorsanız gamepad alın.

Gamepad mi almalıyım kulaklık mı? DualSense alacağım gamepad alırsam. İkisini de alacak param yok birini seçmek zorundayım. Sizce hangisini almalıyım? Kulaklığımın mikrofonu bozuk. Gamepad'im bozuldu. Antalya'da oturuyorum ve yakınlarımda Teknosa vb. yok. İkisi de lazım ama ne yapsam bilmiyorum.
Bütçe nedir hocam?

Kulaklık bence. Gamepad daha opsiyonel bir seçenek.

Ses duyamadan oyun oynamanın bir manası yok bence. Gamepad opsiyonel alinabilen bir konsol ama kulaklık duymak için gerekli. Saçma bir karşılaştırma.

Sadece mikrofonu bozuk herhalde. O yüzden soruyordur. Gamepad çok kullanıyorsa gamepad alsın.

Geri
Yukarı