Gamepad mi kulaklık m?

Gamepad mi almalıyım kulaklık mı? DualSense alacağım gamepad alırsam. İkisini de alacak param yok birini seçmek zorundayım. Sizce hangisini almalıyım? Kulaklığımın mikrofonu bozuk. Gamepad'im bozuldu. Antalya'da oturuyorum ve yakınlarımda Teknosa vb. yok. İkisi de lazım ama ne yapsam bilmiyorum.
Kulaklık kalitesi iyiyse mikrofon için gamepadden vazgeçmeye gerek yok bence. Gamepad alın.

Kulaklıkta lazım ama aslında. Ne yapacağım bilmiyorum.

Hocam böyle olmaz. Bize net bir şey derseniz yardımcı olabiliriz. Herkes ayrı bir şey diyecek zaten yine arada kalacaksınız.

Gamepad alın hocam kulaklığınız zaten var sırf mikrofonu bozuk diye yenisini almayın mikrofon çok lazımsa yenisini alana kadar telefonunuzu mikrofon yapın ben öyle yapıyorum ve sıkıntı çıkarmıyor.

Hocam Logitech F710 gibi bir kol alıp kalan bütçeyle kulaklık alsanız daha uygun olmaz mı?

Selam dostum dualsense' i satın alır ve dsx programı ile kullanırsan hem mikrofonunu hem de hoparlörünü kullanabiliyorsun. Eğer istiyorsan oyun ayarından sesi kulaklığına, mikrofonu dualsense' e verirsin ve kullanırsın. Dualsense bende var ve denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı