Gamepad önerisi

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar bu iki ürün arasından hangisi alınır? Açıkçası bu fiyata daha iyisini bulamadım. Fiyata takılmayın ikisinden birini alırsam yaklaşık 1K civarına alacağım. Ama hangisi daha iyi çözemedim. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Tek gördüğüm fark biri Wireless biri wired. PC için kullanacağım her oyuna olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar bu iki ürün arasından hangisi alınır? Açıkçası bu fiyata daha iyisini bulamadım. Fiyata takılmayın ikisinden birini alırsam yaklaşık 1K civarına alacağım. Ama hangisi daha iyi çözemedim. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Tek gördüğüm fark biri Wireless biri wired. PC için kullanacağım her oyuna olması lazım.
PC için alttaki daha mantıklı olur.

Üstteki Xbox lisanslı olduğu için biraz daha pahalıdır. PC icin kullanacaksanız bence gerek yok.

Hocam fiyatları aynı şekilde alacağım. Üstteki düz Ultimate versiyonu olduğu için anlayamadım farkını.

PC için alttaki daha mantıklı olur.

Peki farkları ne hocam dediğim gibi alırsam ikisi de aynı fiyat.

@Famronty hocam alttakinde analog trigger özelliği var mı acaba

Son düzenleme:
Hocam fiyatları aynı şekilde alacağım. Üstteki düz Ultimate versiyonu olduğu için anlayamadım farkını.

O konuyla ilgili bilgim yok hocam.
Şu konuya bir bakın.

Alttaki daha iyi diye biliyorum (yanlışım varsa kusura bakmayın)

Geri
Yukarı