Gamepad önerisi

Adreadan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar gamepad almak istiyorum laptopum için. Coğunlukla Assetto Corsa oynayacağım. Xbox 9. nesil nasıl bir fikir?

Xbox pahalı.

Arkadaş Xbox 9.nesil almak istiyor F710 falan öneriliyor şaka gibi. Xbox 9.nesil alın geçin hocam alabileceğiniz en iyi gamepadlerden biridir.

F710 fazlasıyla ihtiyar olduğunu biliyorum aklım DualSense ile Xbox'nun arasında aralarında ki fark ne tam olarak?

9.Nesil Xbox Kontrolcü veya Hall Effect joystickli 8BitDo Ultimate Bluetooth ikisini de 2100-2200 TL gibi bir fiyattan kargo ve vergi dahil alabiliyorsunuz şu anda:

8BitDo Ultimate Bluetooth (Ekstra olarak ilandan anladığım kadarıyla USB 2.4G adaptörü ve şarj docku geliyor) satınalma linki:

Xbox 9.Nesil Pembe

Xbox 9.Nesil Yeşil:

F710 fazlasıyla ihtiyar olduğunu biliyorum aklım DualSense ile Xbox'nun arasında aralarında ki fark ne tam olarak?
Dualsense Ve Xbox gamepad ikisi güzel ürünler. Dualsense de Adaptive trigger özelliği var. Ergonomik olarak ben Xbox gamepadleri daha çok seviyorum. PC konusunda tam uyumluluğu da var Xbox 9.nesilin. İki kontrolçüye alternatif olarak 8bit do var.
Ben Xbox 9.nesil kullanıcısıyım pc üzerinde. PS5 sahibiydim bir yandan da. Dualsense deneyimim de oldu. Xbox gamepadine daha çok alıştığım için benim elime daha yatkın geliyor. Saydığım üç gamepadde sizi üzmez. Şahsi fikrim Xbox 9.nesil.

Geri
Yukarı