Gamepad önerisi

xenk2626

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, kendim için bir gamepad almayı planlıyorum elimde 2 adet gamepad var orijinal duakshock 3 ve Frisby g305. DS3 L2 tuşu çalışmıyor film alarak düzeltilebilir mi acaba? 250TL'ye gelebiliyor ya da Monster Pusat clucth V2 modeli nasıldır? Oynadığım oyunlar FIFA, pes, Star Wars Jedi: Fallen Order, Gang Beasts ve Mortal Kombat serisi kolu kendim yapıyorum. Sizce kolu dungle ile 250TL masraf ile tamir edip kullanmak mı yoksa başka bir gamepad almak mı?

Monster'ın o kolunda deli gibi deadzone var kesinlikle almayın. Önerim tabi ki başta orijinal bir xbox kolu olur. 360(sıfırı bulunmaz, ikinci elde sorunsuz biraz zor), one ya da series bakabilirsiniz. Yeşil ve pembe renklileri 2000ti civarında indirimdeydi geçen günlerde. Ben pc ortamında ps kollarını kullanmayı sevmiyorum. 3. Parti uygulama istediği çok yer oluyor. Tamir konusunda bilgim yok. Bu işler hep bütçe işi. Eğer sıfır ve ucuz olsun derseniz kablolu logitech F310, kablosuz f710 öneririm. Bu kollar ps layout.

Xbox 9.Nesil Kablosuz veya 8BitDo Ultimate Bluetooth

Her ikisi de şu anda 2100-2200 civarına alınabiliyor.

Amazon üzerinden alır ancak Ultimate Bluetooth. Orada da taksit seçeneği yok. Banggood üzerinde taksit seçeneği var 8BitDo Ultimate C alabilirsiniz.

Alırken yeni bir hesap açıp satın alın.

Monster'ın o kolunda deli gibi deadzone var kesinlikle almayın. Önerim tabii ki başta orijinal bir Xbox kolu olur. 360(sıfırı bulunmaz, ikinci elde sorunsuz biraz zor), One ya da series bakabilirsiniz. Yeşil ve pembe renklileri 2000 Ti civarında indirimdeydi geçen günlerde. Ben PC ortamında PS kollarını kullanmayı sevmiyorum. 3. parti uygulama istediği çok yer oluyor. Tamir konusunda bilgim yok. Bu işler hep bütçe işi. Eğer sıfır ve ucuz olsun derseniz kablolu Logitech F310, kablosuz F710 öneririm. Bu kollar PS layout.

Hocam uyumlulukla ilgili sıkıntı yok smp ile ayarladım ben onu tamir etmeye değer mi değmez mi sizce kol tertemiz titreşimler vs. mükemmel derecede.

Hocam uyumlulukla ilgili sıkıntı yok smp ile ayarladım ben onu tamir etmeye değer mi değmez mi sizce kol tertemiz titreşimler vs. mükemmel derecede.
Konum ankara ise japon oyuncağa götürüp sorabilirsiniz. Orası yapmıyorsa zaten yapan yer bulmak biraz zor olur. Diğer şehirler ve durumlar hakkında daha önce de dediğim gibi bilgim yok.

Konum Ankara ise Japon oyuncağa götürüp sorabilirsiniz. Orası yapmıyorsa zaten yapan yer bulmak biraz zor olur. Diğer şehirler ve durumlar hakkında daha önce de dediğim gibi bilgim yok.

Hocam tamir ile bilgi sormuyorum 1 yıl ticaret yaptım PS3 ve PSP ile sadece değer değmez onu soruyorum sadece film değişecek.

Geri
Yukarı