Gamepad önerisi

• Konuyu başlatan tqrak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 378
Vallahi bana da Xbox önerdiler yeşili aldım hiç rahat gelmedi arka tuşlar olsun gittim DualSense aldım daha rahatım.
Hocam ben çok kötü bir koldan geçtiğim için Xbox kolu bana apayrı bir güzel geldi fakat Dualsense ile kıyaslandığında elbette Dualsense daha iyi ama fiyatı biraz daha pahalı.

Arkadaş en fazla 1.500TL demiş. 2000TL'ye çıksak 8BitDo Bluetooth önerirdim.

Kendim kullanıp memnun olduğum için MSI marka kolu öneririm. Ölü bölge oranı bitdoya göre daha düşük.

Xbox kolları'nın PC ile direkt uyumlu olması bir önem taşımıyor. Çünkü Xbox kolları PC de gecikme yapıyor.

Diğer kollar yapmıyor mu? Bu işin doğasında var gecikme. En az gecikme kabloda, daha sonra USB adaptörle ve en fazla gecikme de Bluetooth'la olur. Ama gecikme miktarları birçok oyunda esporcu falan değilseniz hissedilecek oranda olmuyor ve oyun deneyimini hissedilir derecede olumsuz etkilemiyor.

Diğer kollar yapmıyor mu? Bu işin doğasında var gecikme. En az gecikme kabloda, daha sonra USB adaptörle ve en fazla gecikme de Bluetooth'la olur. Ama gecikme miktarları birçok oyunda esporcu falan değilseniz hissedilecek oranda olmuyor ve oyun deneyimini hissedilir derecede olumsuz etkilemiyor.

Bahsettiğim şeyi anlamamışsınız. Xbox kollarındaki gecikme 8 bit Do'ya göre daha yüksek ve hissediliyor. 8 bit Do'nun sıfır gecikme olduğu gibi bir şey iddia etmedim.

Bahsettiğim şeyi anlamamışsınız. Xbox kollarındaki gecikme 8 bit Do'ya göre daha yüksek ve hissediliyor. 8 bit Do'nun sıfır gecikme olduğu gibi bir şey iddia etmedim.

Hissedilmiyor diyoruz bunca insan kullanıyor bize inanmıyorsanız siz bilirsiniz tabi. Microsoft'un gamepadlerine adapte edemeyip de 8BitDo'nun adapte etmeyi başardığı daha düşük gecikme veren bir kablosuz teknolojisi olduğuna pek inanasım gelmiyor benim de :)

Geri
Yukarı