Gamepad önerisi

• Konuyu başlatan tqrak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 393
Hocam ben çok kötü bir koldan geçtiğim için Xbox kolu bana apayrı bir güzel geldi fakat DualSense ile kıyaslandığında elbette DualSense daha iyi ama fiyatı biraz daha pahalı.

Bende PS3 kolundan geçiş yaptım bu BİM'de satılan 50 TL kol vardı Polosmart ondan geçiş yaptım ama alışık olmadığım için öyle gelmiş olabilir :D

Hissedilmiyor diyoruz bunca insan kullanıyor bize inanmıyorsanız siz bilirsiniz tabi. Microsoft'un gamepadlerine adapte edemeyip de 8BitDo'nun adapte etmeyi başardığı daha düşük gecikme veren bir kablosuz teknolojisi olduğuna pek inanasım gelmiyor benim de :)

Gecikme konusunu biraz merak edip araştırdım ve 8BitDo'nun Xbox son nesil kontrolcülerden daha az gecikme sunduğuyla ilgili bir bilgi bulamadım. Hatta mesela Reddit'te Gamepad test yöntemiyle ilgili bir sayfada test sistemi detaylı anlatıldıktan sonra yapılan ölçümleri paylaşmışlar:

4-ways-to-measure-gamepad-latency-and-one-of-them-is-really-v0-lndwbidekpwb1.png

Telif hakkı olmaması için ve meraklıları için görseli aldığım sayfayı da paylaşayım:

Bu ölçümlere göre listedeki cihazlar içinde en düşük ortalama gecikmeyi veren Xbox Series kontrolcü, (9.Nesil)

Gecikme konusunu biraz merak edip araştırdım ve 8BitDo'nun Xbox son nesil kontrolcülerden daha az gecikme sunduğuyla ilgili bir bilgi bulamadım. Hatta mesela Reddit'te gamepad test yöntemiyle ilgili bir sayfada test sistemi detaylı anlatıldıktan sonra yapılan ölçümleri paylaşmışlar:

Eki Görüntüle 2149536

Telif hakkı olmaması için ve meraklıları için görseli aldığım sayfayı da paylaşayım:

Bu ölçümlere göre listedeki cihazlar içinde en düşük ortalama gecikmeyi veren Xbox series kontrolcü, (9.nesil)

Eğer Microsoft'un kendi adaptörünü ile yapılırsa gecikmesi az zaten oda kendi başına bile 1000 lira.

Gecikme konusunu biraz merak edip araştırdım ve 8BitDo'nun Xbox son nesil kontrolcülerden daha az gecikme sunduğuyla ilgili bir bilgi bulamadım. Hatta mesela Reddit'te Gamepad test yöntemiyle ilgili bir sayfada test sistemi detaylı anlatıldıktan sonra yapılan ölçümleri paylaşmışlar:

Eki Görüntüle 2149536

Sayfa linki yerine resmin linkini atmışım kastettiğim konunun linki şu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı