Gamepad önerisi

Luzi10

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050TI
İ5 12500h
16 gb Ram
512 gb SSD
473 gb HDD
750 TL bütçem var ve gamepad alacağım. Ya Sahibinden'den Logitech F710 alacağım ya yine Sahibinden'den Monster clucth alacağım ya da Hepsiburada'dan çakma doubleshock 4 alacağım sizce hangisi? FIFA oynarım, WWE oynarım, Tekken oynarım, NFS oynarım ve hikaye oyunu oynarım yani sık kullanırım. İsteklerim şu; öncelikle malzeme kalitesi iyi olmalı ve hemen bozulmamalı, bağlarken X360CE falan kullanmak istemiyorum çok sıkıntı çektim bu konu hakkında, sağ analogu bozuk olmasın ve bütçemi aşmasın.

F710, Clutch'a gore daha iyi bir gamepad. Clutch'ta cok deadzone var, F710 deadzone bakimindan basarili bir model. F710'un iki eksisi var, ergonomi ve trigger tuslarinin sert olmasi, lakin 600-650 TL'ye %8 deadzone performansi sunan baska bir gamepad olmadigi icin bu soyledigim iki unsur goz ardi edilebilir.

Ben F710 kullanıyorum FIFA için kronik sorunu var vs deniyordu ama sorun yaşamadım sadece alıcıyı kola yakın tutman gerekiyor, onun için de USB uzatma aparatı çıkıyor kutusundan 10 üzerinden 7'si var.

F710, Clutch'a gore daha iyi bir gamepad. Clutch'ta cok deadzone var, F710 deadzone bakimindan basarili bir model. F710'un iki eksisi var, ergonomi ve trigger tuslarinin sert olmasi, lakin 600-650 TL'ye %8 deadzone performansi sunan baska bir gamepad olmadigi icin bu soyledigim iki unsur goz ardi edilebilir.

Hocam replika DualShock 4'ler hakkında ne düşünüyorsun?

Ben F710 kullanıyorum FIFA için kronik sorunu var vs deniyordu ama sorun yaşamadım sadece alıcıyı kola yakın tutman gerekiyor, onun için de USB uzatma aparatı çıkıyor kutusundan 10 üzerinden 7'si var.

Sağ analogda bir sorun çıkmıyor değil mi ekstra bir program kurmam gerekmez.

Replika bir ürün hakkinda soyleyebilecegim tek bir şey var, o da alinmamasi gerektigi.

Geçen yaz almıştım DS4 geçen ay bozuldu ayrıca şarjda kullanımı ve ses bağlantısı bazı oyunlarda.

Yok tak çalıştır Win 8 ve üstünde.

Geçen yaz almıştım DS4 geçen ay bozuldu ayrıca şarjda kullanımı ve ses bağlantısı bazı oyunlarda sorunluydu.

Geçen yaz almıştım DS4 geçen ay bozuldu ayrıca şarjda kullanımı ve ses bağlantısı bazı oyunlarda.

Bir kez daha gamepad hakkınd akonnu açmıştım burada. Herkes GXT590 ve 8BitDo savunmuştu hocam F710'a sert ve eski demişlerdi sen GXT ve diğeri hakkında ne düşünüyorsun?

Alacagin F710'un iyi kondisyonda olmasini oneririm, zira arka kisimdaki kaucuklari eriyebiliyor veya baglanti problemleri sik sik yasanabiliyor.

@Luzi10 8BitDo hepsinden iyi lakin GXT 590 ile F710 arasindan F710 tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı