Gamepad tavsiyesi

Hocam birkaç sorum olacak arkadaşa sorduğum gibi ne zamandır kullanıyorsun gelmesi için kaç gün bekledin PC ve PC Game Pass'la uyumlu mu eli ağrıtıyor mu o ortasındaki telefon yeri benim işimi görmez sence T4 promu almalıyım G4 Pro mu?

Bir de bir tık bütçemi aşıyor o kol.

Yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum, gelmesi 15 gün sürdü, 26 TL gümrük vergisi ödedim. PC ile tam uyumlu FIFA, pes, Forza, Rocket League gibi oyunlarda denedim çok memnun kaldım. Bütçeni çok aşmıyorsa kesinlikle G4 Pro derim.

Öncelikle marhaba birkaç gündür PC için kablosuz gamepad arıyorum kafamda birkaç model var ama size de sormak istedim öncelikle Xbox One kolları bütçemi aşıyor Xbox 360 kolunu orijinal bulmakta imkansız Logitech F serisi kollarında tutuşunu sevmiyorum. Kafamda belirlediğim modellerde.
- Monster Pusat Pro.
- GameSir t 4 Pro.
- Easysmx 9101.
-Easysmx ESM-4108
-Easysmx KC-8236

Bunlardan Monster harici hepsi AliExpress'ten 20-30 gün arası geliyor. Bu süreyi beklemeye değer mi yoksa Monster alınır mı? Yeni sürümlerinde X input çözüldümü benim için en önemli şeyler PC ile uyumlu çalışması ve tutuş rahatlığı şimdiden teşekkür ederim 😄

Polosmart PSG05 aldım 2 aydır kullanıyorum memnunum​

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı