Gamepad tavsiyesi

Bir tane xbox kontrolcüsü ikisinin de yaptığı işi yapmaz mı ?
Hocam yapabilir elbette. Hiç xbox kontrolcüsü kullanmadığım için o konuda yorum yapmaktan kaçınmaya özen gösterdim. Ancak PC'de kullanılması açısında xbox kontrolcüsü almak çok çok daha mantıklı elbette. Tam uyumlu çalışıyor çünkü.

Hocam yapabilir elbette. Hiç xbox kontrolcüsü kullanmadığım için o konuda yorum yapmaktan kaçınmaya özen gösterdim. Ancak PC'de kullanılması açısında xbox kontrolcüsü almak çok çok daha mantıklı elbette. Tam uyumlu çalışıyor çünkü.
Bende kontrolcü arıyorum da sırf uyumlu diye xbox kolu almayı düşünüyorum... Elimde dualshock var çok verim alamadım açıkçası...

Bende kontrolcü arıyorum da sırf uyumlu diye xbox kolu almayı düşünüyorum... Elimde dualshock var çok verim alamadım açıkçası...
DualShock ve DualSense arasında dağlar kadar fark var hocam. Tam destekli bir oyunu DualSense ile oynamanın verdiği keyfi sana anlatmam mümkün değil.

Biz o kadar karşılaştırma yaparken birinin gelip sadece bu çok iyi bu çok kötü demesi... :D Sonra negatif oyumu yediremeyip saatler sonra geri bana oy atması. Çocuk hareketi. Ki diğer yorumlarına da bir şey demedim. Negatif attığımda kesin ve net konuşmuşsun ve bu aşırı gereksiz olmuş.

Biz o kadar karşılaştırma yaparken birinin gelip sadece bu çok iyi bu çok kötü demesi... :D Sonra negatif oyumu yediremeyip saatler sonra geri bana oy atması. Çocuk hareketi. Ki diğer yorumlarına da bir şey demedim. Negatif attığımda kesin ve net konuşmuşsun ve bu aşırı gereksiz olmuş.
Biraz öyle oldu hocam maalesef. Ben de hala kararsızım. Siz Dualsense kullandınız mı hiç? Bir de hayatımda hiç XBOX kolu kullanmadım, bana uygun olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Biraz öyle oldu hocam maalesef. Ben de hala kararsızım. Siz Dualsense kullandınız mı hiç? Bir de hayatımda hiç XBOX kolu kullanmadım, bana uygun olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
Cevabım size değildi yanlış anlamayın ve evet Dualshock-Sense ve Xbox Controller kullandım. Hatta daha geriye gidersek PS1-2 ve 3 kollarını da uzunca bir süre kullandım. F710 hakkında bir fikrim yok. Monster ise ilk gördüğümde gerçekten çok beğendiğim ama sonrasında sorunlarını okuduğumda hayal kırıklığına uğradığım bir model oldu. Bence uygun fiyata bulursanız Dualsense de alınabilir Xbox da. Bu tamamen bütçenize bağlı. Şöyle diyeyim bana bedava verseler aralarından Xbox C. seçerim ki sebeplerini yazdım.
Sadece şunu belirtmeliyim, ben genelde yarış ve spor oyunları için kullanıyorum kolu. Aksiyon oyunlarında da denedim biraz ama bilgisayarda fare-klavye ikilisi bu konuda zaten ''BENİM İÇİN'' daha iyi. Bu yüzden Dualsense'in aksiyon/FPS oyunlarındaki performansı hakkında yorum yapamam. Bu tamamen sizin zevkinize ve ihtiyacınıza kalmış bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı