Rehber Gamepad Tier list

Razer wolwerine V2 Pro kullanırım. Ama bence S'de olmalı.

Ne yazdınız? V2 Pro kullandım, SSS Tier o arkadaş.

Tier list içerisinde ki 1-2 kontrolcünün yerini değiştirmeyi planlıyorum.

@Jotariel @The G.O.A.T neden beğenmedim attınız? Sorum iyi niyetli aslında, rehberde yerini beğenmediğiniz modeller varsa belirtebilirsiniz.

F310 ve F710 modellerinde C tier değişikliği yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Problem tier b ile alakalı. F710 ve F310 modelleri o modeller ile aynı Tier'da olamaz. Bence en azından Pusat Clutch tier A'ya koyulabilir.

Pusat A Tier mi? 😂

B Tier de sıkıntı var biliyorum zaten. Ona bir ayar çekeceğim. Bu arada maalesef o kontrolcü B Tier.

F710 B ve F310 C Tier yapacağım.

@The G.O.A.T saygılı olup yaptığınız mantıklı eleştiri için teşekkürler. Bana kalırsa F710 ve F310 kötü kontrolcü ama fiyatları cezbediyor.

@Mr. DarkTech 800 TL civarı thumbstickleri düzgün olan bir gamepad önerebilir misin?
(Thumbstickler düzgün derken Xbox'unki gibi sol üste sağ alta olmasın dualshocktakiler gibi olsun)

Yurt dışı kabul ediyor musun?

Listeye yeni güncelleme:

• Yeni modeller eklendi
  • Modellere sınıf değişikliği yapıldı.

GXT 540 kullanıyorum, C veya F tier olması gerekiyor. Her tarafı ölü bölge, kullanım ömrü çok kısa. Tek bir avantajı var o da F310 kadar el ağrıtmaması. Forza'da bu kol yüzünden viraj kaçırıp 1.'liği kaptırınca öyle sinirleniyorum ki...
Ha birde USB girşi çok hassa ufak dokununca bile hemen çıkartıp geri takılmış gibi yapıyor. Tabi o arada oyun kontrolcü bağlantısı kesildi diyor. Bunun yüzünden de son hız duvara giriyorsunuz ya.... Çıldırmalık ya. Burada yazarak sinirimi anlatamam. Ben bu gamepad'in elektroniğini tasarlayanının, buna yatırım yapanın, bunu üretenin, bunu satanın, bunu alanın, bunu kargoda taşıyanın, bunu yurtdışından getirenin, ahh ah. Kafayı yersin ya.
Ulan zaten arkadan itişli araba zar zor kalkıyor, viraja geliyorum. Tetikleri o kdar kötü ki ya frenlemede fazla basıp tekerlekleri kitliyor yada az basıp duvara geçiriyorsun. Viraj çıkışında da hassasiyeti ayarlayamadığın için fazla basarsan araba arakdan kayıyor yine yarışı kaybediyorsun. Titreşim desen olmasa daha iyiymiş. Niye koydunuz ki bu titreşimi? Ulan elini ağrıtmaktan başka bir işe yaramıyor. Feedback 0. Ya %100 titreşiyor ya titreşmiyor. Adamı kanser eder ya. Ağğğ çıldırıcam. Başka kol da alamıyorum ki en ucuz dügün kol MSI GC30 o da 1000 TL, buna bu fiyatı vereceğime spor salonunu 1 ay daha uzatırım.
F310'u da kim tasarladı abi? Bu kadar el yoran başka kol yoktur. Ergonomi 0 ya. Ulan tuşları falan cillop gibi de, tutamıyorsun ki kolu?? Resmen parmak kaslarını kuvvetlendirmek için yapmışlar ya. Koy spor salonuna millet parmak çalışsın.
Ohh rahatladım. Kusura bakmayın.

Son düzenleme:
GXT 540 kullanıyorum, C veya F tier olması gerekiyor. Her tarafı ölü bölge, kullanım ömrü çok kısa. Tek bir avantajı var o da F310 kadar el ağrıtmaması. Forza'da bu kol yüzünden viraj kaçırıp 1.'liği kaptırınca öyle sinirleniyorum ki...

Merak etme onu C tier yapacağım. C tier zaten. Yanlışlıkla ekledim onu b Tier'e. 😂

Düzelttim o hatayı.@toomanynights

Yeni konular

Geri
Yukarı