Rehber Gamepad Tier list

Msı force gc30 v2 modelini Ekim ayından bu yana kullanıyorum.
Gayet iyi bir gamepad. Ancak bir sorun yaşıyorum.
Pc ye bağlanıp oynuyorum. İşim bitiyor. Bağlantı kesiliyor ya da pc yi kapatıyorum. Sonrasında tekrar elime alıp açtığımda sağ analog aşağı yönlü basılı algılayarak açılıyor ve yukarıya ittiğimde imlecin başlangıç noktası merkez değil de merkezden aşağıda olduğu için tam yukarıya çıkmıyor.
Cihazın bağlantı modunu değiştirip tekrar xinput a geçince düzeliyor. Ama gamepad her kapanıp açılınca sağ analog aşağı yönlü çekilmiş gibi algılayarak açılıyor.

Ekran görüntüsünde göründüğü gibi sol analog tam merkezde başlarken sağ analog merkezden aşağıda algılıyor.

Screenshot_2.jpg

Bu durumu çözmemin bir yolu var mı acaba?

MSI Force GC30 V2 modelini ekim ayından bu yana kullanıyorum.
Gayet iyi bir gamepad. Ancak bir sorun yaşıyorum.
PC'ye bağlanıp oynuyorum. İşim bitiyor. Bağlantı kesiliyor ya da PC'yi kapatıyorum. Sonrasında tekrar elime alıp açtığımda sağ analog aşağı yönlü basılı algılayarak açılıyor ve yukarıya ittiğimde imlecin başlangıç noktası merkez değil de merkezden aşağıda olduğu için tam yukarıya çıkmıyor.
Cihazın bağlantı modunu değiştirip tekrar Xinput'a geçince düzeliyor. Ama gamepad her kapanıp açılınca sağ analog aşağı yönlü çekilmiş gibi algılayarak açılıyor.

Ekran görüntüsünde göründüğü gibi sol analog tam merkezde başlarken sağ analog merkezden aşağıda algılıyor.

Eki Görüntüle 1804404
Bu durumu çözmemin bir yolu var mı acaba?

Bir bakalaım. Gamepad'in arkasının resmini atar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı