Rehber Gamepad Tier list

GXT 590 önermiyorum arkadaşlar. Kolun kendisini oldukça beğensem de kronik sorunlu sanırsam ya da bana denk geliyor.
Kullandıktan aylar sonra sol analog cortluyor. Değişim almıştım yine aylar geçti yine cortladı. İade edip 8bitdo C 2.4 almayı düşünüyorum.

Wolverine V2 Pro almayı düşünüyorum ancak bir sorum olacak belki bilen vardır.
Bu tarz 3. parti kontrolculer her ne kadar lisanslı olsalar da Sony bunlara haptic feedback veya adaptive trigger gibi özellikleri vermiyor. Peki bu özellikleri kullanmamızı isteyen oyunlarda nasıl bir durumla karşılaşıyoruz ? Örneğin Final Fantasy Rebirth'de bazı minigame'lerde adaptive trigger devreye giriyor ve pedal butonları sertleşiyor. Bu özellik 3. parti kolda mevcut değilse ne oluyor? Oyunun ayarlarında bu özelliği kapatmak gibi bir seçenek de yok

Geçen haftalarda Gamesir Nova Lite çıktı ve Hall Effect bulunuyor.
Onu da ekler misiniz?

GXT 590 önermiyorum arkadaşlar. Kolun kendisini oldukça beğensem de kronik sorunlu sanırsam ya da bana denk geliyor.
Kullandıktan aylar sonra sol analog cortluyor. Değişim almıştım yine aylar geçti yine cortladı. İade edip 8BitDo C 2.4 almayı düşünüyorum.

O senin şansızlığın biraz, 8C iyi bir seçim.

@Lyzard kontrolcü standart tetik sertliğini kullanıyor maalesef, oyun tetik sertliğine dayalı bir mekanik sunuyorsa işin yaş diyebilirim.

Geri
Yukarı