Gamepad'siz 300 GB PlayStation 3 ne kadar eder?

Ozinus28

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller dilerim bu konuyu aslında bir arkadaşım için açıyorum. Kendisin 300 GB kolsuz içinde GTA 5, PES 13, PES 18 üzerine modlanmış PES 21 ve birkaç tane daha oyun var. PlayStation 3 piyasasını hiç bilemiyorum şu ana kadar Xbox 360'dan beri Xbox sahibi oldum 2500 lira ya da 3000 lira eder mi? Ya da en fazla ne kadar eder? Onu öğrenmek istiyorum.

Merhaba iyi sosyaller dilerim bu konuyu aslında bir arkadaşım için açıyorum. Kendisin 300 GB kolsuz içinde GTA 5, PES 13, PES 18 üzerine modlanmış PES 21 ve birkaç tane daha oyun var. PlayStation 3 piyasasını hiç bilemiyorum şu ana kadar Xbox 360'dan beri Xbox sahibi oldum 2500 lira ya da 3000 lira eder mi? Ya da en fazla ne kadar eder? Onu öğrenmek istiyorum.

Hocam 3000 liraya 2 sene önce 2. el PS3 almıştım fakat 4 kol vardı ve 3-4 tanede oyun vardı. Şu an 4000 eder sanırım.

yani hocam kol olmadığı için 2k anca edebilir diye düşünüyorum

Yani hocam kol olmadığı için 2K anca edebilir diye düşünüyorum.

Bende kendim 2.el sitelerinde baktığımda genelde 2500-2000 filandı gene de koymadan önce tam bir fiyat yazmak için buraya konu açtım.

Aslında bir kol varmış ama durumu çok kötü olduğu için vermek istemiyorlar.

O kolu koysak ne kadar olabilir hocam?

Son düzenleme:

Benimki 1 TB ve super Slim modeli hocam.

Bende kendim 2.el sitelerinde baktığımda genelde 2500-2000 filandı gene de koymadan önce tam bir fiyat yazmak için buraya konu açtım.

Aslında bir kol varmış ama durumu çok kötü olduğu için vermek istemiyorlar.

O kolu koysak ne kadar olabilir hocam?
Hocam 1 kol fiyatı çok arttırmaz. PS3 modeline göre de fiyat değişir. Slim mi? Fat mı? Super slim mi?

Geri
Yukarı