GamePlay Kanalımız hakkındaki fikirleriniz ?

GamePlay kanalımız hakkındaki fikirleriniz?

• Oy verenlerin toplamı
    14
Elvess, ne alakası var baş ağrısıyla? Oyun sizin başınız için yapılmıyor herhalde. Bir haftada yapılıp rekorlara imza atan oyun. Ayrıca oyun zaten gelmiş geçmiş en özgür oyun. Benim de çok sevdiğim oyunlardan biri. Oyunu oynamadan böyle yorumlar yapmayın.

Video iyi, fakat bence kanal ismiyle video konusu uyuşmuyor. :D

Bence yeni çıkmış oyunların videolarını çekerseniz daha iyi olabilirsiniz.

Minecraft'ı sevmiyorum değil ama herkes Minecraft videosu çekiyor. Neden sizinkiler izlensin ki başkasının Minecraft videosu yerine? Video içerisine farklı şeyler eklerseniz insanları çekerseniz.

Piyasada buna benzer ve bundan çok daha üst seviyede olan sayısız video var :)
Yani bunu farklı kılan bir unsur yok ortada.
Yorumunuz için teşekkür ederiz, şunuda Söylemek istiyorum minecraft videolarının alışılmış oldugunu bende biliyorum ancak kuzenimin ısrarı üzerine bununla başladık.

Dediğinizi bir öneri olarak Alıp minecrafti hemen bitireceğim.Oneri için tekrar teşekkürler. :D

Milyarder olsam Minecraft'a ait ne varsa satin alip oyunu piyasadan cekerim. Gina geldi minecraft videosu görmekten. Baska oyunlara yönelin. Tek tavsiyem bu.
Yukarıdaki mesajımda dediğim gibi minecrafti hemen bitirip diğer oyunlara geciyoruz. Öneri için teşekkürler ederiz. :)

Video iyi, fakat bence kanal ismiyle video konusu uyuşmuyor. :D

Bence yeni çıkmış oyunların videolarını çekerseniz daha iyi olabilirsiniz.

Minecraft'ı sevmiyorum değil ama herkes Minecraft videosu çekiyor. Neden sizinkiler izlensin ki başkasının Minecraft videosu yerine? Video içerisine farklı şeyler eklerseniz insanları çekerseniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz;
Kanalın ismini ben koymuştum ama böyle kaldı artık değişmez sanırım. :D
Minecraft oyununu şahsen ben hiç sevmem ama kuzenimi kırmak istemediğim için minecraft ile başladık.Bundan sonra oyun listemiz epey bir kabarık.
Yorumunuz için tekrar teşekkür ederiz, Iyi sosyaller. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı