Gamepower alınır mı?

Waxsar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar piyasaya baktığımızda 200-300 civarında oyuncu kulaklığı ve Red Switch mekanik klavye bulmak zor. Genelde Gamepower ürünleri var ve puanları yüksek. İyi bir marka değil ancak yine de tercih edilebilir mi? Bu fiyatta daha iyi markalar var mıdır?

Dostum Warlock adlı klavyeyi biliyorsan ben alacaktım 160 TL idi alacağım zaman ama internet kafede deneme fırsatım oldu birçoğu klavyeyi denedim bence aralarında en iyisi Rampage.

Çöp, çoğu 2-3 ay sonra bozuluyor. O yorumlar genelde aldım, taktım, çalıştı daha ne olsun diye düşünenler tarafından atılıyor.

Daha demin ekipman öneri rehberi yayınlandı, 300 liraya Redragon'un global ürünü varken gerek yok.
Gamepower alıp tuş basmama problemi yaşayan bir milyon kişi var.
@PawneS Marka daha o kadar eski değil :D 2018 çıkışlıydı sanırım.

Ve şunu da söyleyim şu anda kullandığım 3 monitör kulaklık mouse dahil 3 üde Rampage yakında klavyede olarak Rampage alacağım ben şu an bütün ürünlerinden memnunum.

Daha demin ekipman öneri rehberi yayınlandı, 300 liraya Redragon'un global ürünü varken gerek yok.
Gamepower alıp tuş basmama problemi yaşayan bir milyon kişi var.
@PawneS marka daha o kadar eski değil :D 2018 çıkışlıydı sanırım.

Olabilir kanka 4-5 yıl önce yıl 2017 o zaman iyiydi. Hala kullanıyor bilemem bence iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı