Gamepower bane değiştirilmeye değer mi?

Bütçe
250TL

Zbyszek

Centipat
Gamepower baneyi 1.5 yıldır kullanıyorum. Ama sanki fare artık takılıyormuş gibi geliyor. Aklıma Katar Pro XT var ama bilemiyorum şu anda kulaklığım yok hoparlörden ses aldığım için daha çok arada kalıyorum. Bütçem 250TL. Bu arada FPS'den daha çok tps, sabit olmayan nişangah ile oynuyorum yani fare hassasiyeti ve kontrolu çok önemli. Sizce ne yapayım cevapalarınızı bekliyorum.

Gamepower baneyi 1.5 yıldır kullanıyorum. Ama sanki fare artık takılıyormuş gibi geliyor. Aklıma Katar Pro XT var ama bilemiyorum şu anda kulaklığım yok hoparlörden ses aldığım için daha çok arada kalıyorum. Bütçem 250TL. Bu arada FPS'den daha çok tps, sabit olmayan nişangah ile oynuyorum yani fare hassasiyeti ve kontrolu çok önemli. Sizce ne yapayım cevapalarınızı bekliyorum.

Tam olarak anlayamadım. Yani 250TL ile bir kulaklık ve bir Mouse'a mı ihtiyacınız var?

İkisi de önemli aslında ses kasmakta önemli kontrol de. Zor bir seçim ben olsam ilk önce kulaklık alırdım. Mouse ile 2-3 ay idare edip sonrada mouseyi yenilerdim.

Hocam fare tabiki istiyorum ama sadece TPS oynamıyorum, FPS oyunlarıda oynuyorum.

Stokta yok diyor... ayrıca incelemenin linkini atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı