Gamepower Bane makro uyumsuzluğu

wolf99

Hectopat
Herkese merhabalar. Bugün sizden oldukça karışık ve bana göre zor bir konu hakkında yardım isteyeceğim. Yardım istemeden evvel birçok yol denedim ama başaramadım...
Problemim makroyu oyunuma göre düzgün ayarlayamam. Size oyunu anlatmaya çalışacağım. Oyunum bir FPS oyunu olan Rigor Z. Oyunda canınız gittiğinde bandaj basıyorsunuz ve bandaj klavyedeki 3'e iki kere basınca ya da 3'e basıp mouse ile sol Click'e tıkladığımızda bandaj basılıyor ve sonra tekrar 1'e basarak silahı elimize alıyoruz. Ben makroyu öyle bir ayarlamak istiyorum ki bastığım sürede durmadan 3-1 yapsın yani bandaj basıp silahı eline alıp dursun (çünkü her an bir yerden mermi yeme olasılığınız yüksek ama en son 1 de yani silahta kalsın, dediğim gibi karşıma aniden adam çıkma ihtimali çok yüksek çünkü. Şu an yaptığım şekilde elinde hep bandajı bırakıyor ve karşıma adam çıktığında adama silah ile değil de bandaj ile karşılık veriyorum tekrar elime silahı almaya çalışana kadar ölüyorum... Makro ayarlama ekranında DOWN-UP olayı var bir türlü anlayamadım, bir sürü deneme yaptım ama olmadı. Umarım derdimi anlatabilmisŞimdir. Makro ekranınında görüntüsü paylaşıyorum daha anlaşılır olması için... Biraz uzun oldu ama derdimi anca böyle açık açık anlatarak çözebileceğimi düşündüm, çevremde herkes bu konuda bilgi sahibi olmadığını söylüyor. Çünkü onların makro ayarlarında DOWN-UP olayı yok. Şimdiden teşekkürler.

1622029320357.png

Bilen yok mu arkadaşlar yeni bir mouse alıp para vermek istemiyorum... :/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı