Gamepower Bane mouse alınır mı?

biraz geç oldu ama alınmaz. 1buçuk seneye yakın kullandım , 3 farklı mousepad ile denedim. 2sinde çok ve belirgin takılmalar vardı diğer mousepad'de ise çok kayıyordu , imleç kendi kendine hareket ediyordu. 70 tlye almıştım elimde kaldı özetle almayın aldırmayın

Saçma sapan şeylerle insanları doldurmayın
Mouse gayet güzel birkaç aydır kullanıyorum
mükemmel clickleri falan olsun tek sıkıntısı uzun süreli kullanımda elinin terlemesi
onun haricinde mükemmel birde bazı mousepadlerde çalışmıyor
Çakma bir Razer Goliathus sizi kurtarır

3 yıldır kullanıyorum hatta 2. el aldım şu an sağ Click köşelerden basınca algılamıyor bu yüzden yeni mouse araştırmasına girdim ama muhtemelen aynısını alacağım.

3 yıl sonra tekrar yazıyorum ilk yazışımda alınır demiştim ama alınmaz 2 yıl sonra sensör bozuluyor almayın.

3 yıldır kullanıyorum hatta 2. el aldım şu an sağ Click köşelerden basınca algılamıyor bu yüzden yeni mouse araştırmasına girdim ama muhtemelen aynısını alacağım.

Bugün yenisi elime ulaştı, yeni üretimde üstteki kaygan plastik malzemeyi kaymaz plastikle değiştirmişler ve tuşların basımı çok az sertleşmiş, yani malzemeden biraz kısılmış. Ve sanki arka kısımdan bastırınca ön tarafı biraz havada kalıyor gibi.

Geri
Yukarı