GamePower Bane Mouse Alınır mı?

gamepowerbane.jpeg
gamepowerbane.jpeg

Screenshot_1.png
gamepowerbane.jpeg
Screenshot_1.png

Alın kanıt. Programını da kullanıyorum gayet güzel.

yav Allah aşkına bilmiş gibi konuşmayın. Kuzenim ve arkadaşlarımda kullanıyor gamepower ürünleri hiç biri sorun yaşamıyor hatta 1hafta sonra kendime gamepower monitöri alıcam. inanmayan varsa hepsinin fotoraflarını atabilirim. gayet ürünleri iyi ve sorun yaşamıyorum, gamepowerdan once blood markalı mausler kullanırdım.
markanın ürünleri sağlam.

kendim de gamepower bane mouse aldım. ancak ben jitter için değil csgo için aldım. eskiden smg x7 vardı ağırdı. ancak şuan bu mouse çok hafif bir süre alışamayacağım. ayrıca ne kadar zorlarsanız zorlayın jitter yapılmıyor. yapmayı denerseniz 4-5 en fazla 7 cps göreceksiniz. yani tek tek tıklarsanız daha fazla (8-9 cps) elde edersiniz. ışıklandırması güzel kendi programı var. jitter için istiyorsanız steelseries,logitech(g300s veya g502) veya rampage alabilirsiniz.

kendim de gamepower bane mouse aldım. ancak ben jitter için değil csgo için aldım. eskiden smg x7 vardı ağırdı. ancak şuan bu mouse çok hafif bir süre alışamayacağım. ayrıca ne kadar zorlarsanız zorlayın jitter yapılmıyor. yapmayı denerseniz 4-5 en fazla 7 cps göreceksiniz. yani tek tek tıklarsanız daha fazla (8-9 cps) elde edersiniz. ışıklandırması güzel kendi programı var. jitter için istiyorsanız steelseries,logitech(g300s veya g502) veya rampage alabilirsiniz.
Jitter yapılıyor hatta 14-15cps yapıyorum, sen yapamıyorsun jitter demek ki. karalamak için konuşmayın lütfen.

Bende rampage centaur smx-r13 mouse var, alalı 3-5 ay oldu macro programını da kullanıyorum gayette memnunum mouse'dan, alacak olanlara tavsiyemdir ^_^

Şuan alacak olup buraya mouse yi araştırmak isteyen arkadaşlara söylüyorum.sakın almayın.tarama hızı çok düşük.düşük olduğu için oyunlarda hızlı hareket edemiyorsunuz.titreme oluyor.malzeme kalitesi fena değil ama gerek sağ sol tuşları ve sensörü beş para etmez.vereceğiniz paraya yazık

Uzun süredir kullanıyorum ve memnunum. Bundan önce Rival 110 kullanıyordum ancak elim fazla terlediğinden dolayı üstündeki boya soyulmaya başladı ardından tekerlek takılmaya başladı. Ardından Bane'i aldım bu sorunların daha hiçbirine yaşamadım. Ne tıklamada ne sensörde ne de tekerlekte herhangi bir sorun var. LoL, CS:GO vb. oyunlar oynuyorum. CS:GO'da hassasiyet ayarı yapmam biraz zaman aldı sadece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı