Gamepower Calypso alınır mı?

Bütçe
400

Kutup

Hectopat
Daha fazla  
Şu an İncehesap'ta birazcık indirimde. Uzun süredir bu modeli düşünüyorum. Optik Switch almak çok mantıklı geliyor bu fiyata. Gamepower'ın en iyi klavyesi gibi söylemler duydum. Muhtemelen çoğunuz Gamepower ile ilgili kötü şeyler söyleyecek. Almayın derseniz öneriniz ne olur? Bütçem 400TL altı. GamePower Calypso Rainbow Optik Mekanik Kırmızı Switch Türkçe Q USB Gaming Klavye - incehesap.com

Not: Red Switch arıyorum. 400TL altı olursa brown Switch de olabilir. Genelde Valorant oynarım.
Şu an Rampage KB-R66'ya sahibim. Mekanik hisli olduğunu iddia ediyor. O yüzden mebran düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Şu an İncehesap'ta birazcık indirimde. Uzun süredir bu modeli düşünüyorum. Optik Switch almak çok mantıklı geliyor bu fiyata. Gamepower'ın en iyi klavyesi gibi söylemler duydum. Muhtemelen çoğunuz Gamepower ile ilgili kötü şeyler söyleyecek. Almayın derseniz öneriniz ne olur? Bütçem 400TL altı. GamePower Calypso Rainbow Optik Mekanik Kırmızı Switch Türkçe Q USB Gaming Klavye - incehesap.com

Not: Red Switch arıyorum. 400TL altı olursa brown Switch de olabilir. Genelde Valorant oynarım.
Şu an Rampage KB-R66'ya sahibim. Mekanik hisli olduğunu iddia ediyor. O yüzden mebran düşünmüyorum.

Gamepower işte sıkıntı çıkarabilir en az olan modellerinden biri ama yine de önermem.
Gamakay MK61 Kablolu Mekanik Klavye Gateron Optik Anahtarı Puding Keycaps RGB 61 Tuşları Hot Swappable Oyun Klavye (BGRATON kodunu kullanın.)

Gamepower sorun yaşayabilirsiniz önermem.

Gamepower sorun yaşayabilirsiniz önermem.

Hocam mavi switch istemiyorum.

Ben Red Switch bir klavye arıyorum. Tercihen mebran veya blue switch istemiyorum. Bir İnternet Kafede Apex 3 Mebran biraz kullandım hiç bana göre değil.

Geri
Yukarı