Gamepower Calypso alınır mı?

Bütçe
400

Logitech G213 kullanıyorum şu anlık memnunum

Az önce iadeye yolladım kendisini. Bastığımı algılamıyor. Enter tuşuna işaret parmağımla basınca algılıyor ama küçük parmağımla dokununca algılamıyor. 3 4 günde illallah ettirdi kendinden.

Gamepower almanızı önermiyorum 4 gün önce Gamepower Ogre RGB aldım W tuşunda takıntı yapıyor Gamepower'ın tüm klavyelerinde varmış bu sıkıntı önceden insanlar abartıyor diye düşünmüştüm ama kullanınca anladım iade edeceğim :(

Bende ogre aldım kronik sıkıntılıymış.

Bende ogre aldım kronik sıkıntılıymış.
Yeni aldıysanız iade edip Calypso modelini alabilirsiniz Gamepower'ın. Uzun süredir kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı yok ve su geçirmez. Ayrıca Optik Mekanik olduğu için keycapslar dijital olarak basmayla değil tuş takımının altında her tuşa özel olan lazeriyle giriş yapıyor. Yani siz bir tuşa bastığınızda alt taraftaki lazeri kesiyor ve tuşu algılıyor. Böyle olduğu için hem bozulması daha zor hem de tepki süresi diğer mekaniklere göre çok çok daha iyi. Yanlış hatırlamıyorsam 2 milisaniye idi.

Yeni aldıysanız iade edip Calypso modelini alabilirsiniz Gamepower'ın. Uzun süredir kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı yok ve su geçirmez. Ayrıca optik mekanik olduğu için keycapslar dijital olarak basmayla değil tuş takımının altında her tuşa özel olan lazeriyle giriş yapıyor. Yani siz bir tuşa bastığınızda alt taraftaki lazeri kesiyor ve tuşu algılıyor. Böyle olduğu için hem bozulması daha zor hem de tepki süresi diğer mekaniklere göre çok çok daha iyi. Yanlış hatırlamıyorsam 2 milisaniye idi.

1yil oldu maalesef. 2. ayında sıkıntı çıkarmaya başladı bende yapacak bir şeyim yoktu.
Unlucky kantaki olduk bir tık.

hocam gp calypsoyu aldım kullandım deneyimledim sorun fln çıkmıyor gp alınmaz kullanılmaz diyenlerin yüzde 90ı gp kullanmamış adamlardır gp alacaklara önerim youtube videolarının yorumlarına bakın ya da alacağınız sitede mutlaka yorumlar kısmı soru cevap kısmı tarzı bölümler vardır oradaki satın almış kullanıclarla ilteşime geçin oradaki yorumları okuyun forumların gpye garezi var buradaki gp düşmanlarına uyup hataya düşmeyin.(gp medusa da kullandım alınır.)

Hocam GP Calypso'yu aldım kullandım deneyimledim sorun falan çıkmıyor GP alınmaz kullanılmaz diyenlerin yüzde 90ı GP kullanmamış adamlardır GP alacaklara önerim YouTube videolarının yorumlarına bakın ya da alacağınız sitede mutlaka yorumlar kısmı soru cevap kısmı tarzı bölümler vardır oradaki satın almış kullanıclarla ilteşime geçin oradaki yorumları okuyun forumların GP'ye garezi var buradaki GP düşmanlarına uyup hataya düşmeyin.(GP Medusa da kullandım alınır.)

Gamepower kullandım, uzun bir süre. Önermem, aldırmam. Sizin gibiler aldığını ürünü sadece öven kişilerdir.

Hocam GP Calypso'yu aldım kullandım deneyimledim sorun falan çıkmıyor GP alınmaz kullanılmaz diyenlerin yüzde 90ı GP kullanmamış adamlardır GP alacaklara önerim YouTube videolarının yorumlarına bakın ya da alacağınız sitede mutlaka yorumlar kısmı soru cevap kısmı tarzı bölümler vardır oradaki satın almış kullanıclarla ilteşime geçin oradaki yorumları okuyun forumların GP'ye garezi var buradaki GP düşmanlarına uyup hataya düşmeyin.(GP Medusa da kullandım alınır.)

Bir şeyi önermemek için illaki kullanmak mı gerekiyor? Sen bir ürün alacağın zaman Hepsiburada'daki yıldızlara dikkat ettiğin gibi şikayetlere de dikkat edebiliriz. Üstüne, aynı şikayetler çok fazla tekrarlıyorsa demek ki bir sorun vardır. Teknik özellikleri belli. Teknik özelliklerine baktığınızda bile saber RGB'nin Outemu MX Switch'lerinin pek iyi olmadığını anlayabiliriz. Zaten siz sadece yazı yazsın yeter kafasındasınız. Bir klavye sadece Switch'den oluşmaz. Tek sizin kullanımınız da hiçbir şey değiştirmiyor. Teknik veriler ortada, şikayetler ortada. Kaldı ki Calypso'da sıkıntı çıkmadı, o zaman tümevarım yapıp GP'nin tüm klavyeler sorunsuzdura ulaşayım kafasındasınız. Zaten konuyla alakasız olduğunuz Calypso'yu da önerilmeyen klavyeler arasında olduğunu düşünmenizden anlaşılıyor. Calypso kronik sıkıntısı yok denilebilecek bir klavye. Kimsenin hiçbir markaya garezi yok. Eğer bir ürün iyiyse önerilir; kötüyse, sorunları varsa veya fiyat performans olarak pek iyi değilse önerilmez. Marka takıntısı olsaydı calypso'ya da olumsuz yaklaşılırdı. Trol hesap mısınız acaba? İlk mesajınız da bu...

Son düzenleme:
Maksimum 20 dakikanızı verip forumlarda biraz gezinirseniz Calypso'nun sorunsuz bir model olduğunu ve bu fiyat bandında muadillerine göre daha iyi olduğunu görürsünüz. Öncelikle bu fiyatta kesinlikle Gaote switch alınmalı bu bir artı. Ayrıca switchler optik mekanik ve RGB aydınlatmalı. RGB aydınlatmasından sorun yaşayan da görmedim. Gamepower markasına yakışmayacak kalitede bir klavye, her türlü alınır.

Geri
Yukarı