Gamepower Calypso Alınır Mı?

plexies

Hectopat
Merhabalar Gamepower Calypso Su Geçirmez Optik Mekanik Gaming Klavye - incehesap.com şu klavyeyi almayı düşünüyorum fakat Game Power ne kadar kaliteli bilmiyorum özellikleri yani su geçirmez olması bileklik desteği ve optik switch olduğundan almayı düşünüyorum şu anda 400 TL almaya değer mi yoksa farklı klavyelere mi yönelmeliyim?

Not: Lütfen Game Power hakkındaki görüşlerinizi de yazınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kalitesiz ürünler için paranizi harcamayin. Everest-Frisby seviyesinde ürünlerdir. Üzerine basilan isim havali olunca ürün kaliteli olmuyor. Bende Apex M400 yada HyperX Alloy FPS - FPS Pro tavsiye ederim.

İyi bir klavye aslında RGB modelini 320 TL'ye almıştım Eylül ayında. 5 aydır kullanıyorum:
Artılar:
Optik mekanik.
Güzel fonksiyonları var.
İyi bir aydınlatması var.
Blue Switch.
Su geçirmez.
Alüminyum.
Eksiler:
ESC kolay çıkıyor.
Ufak bir yay sesi var.
Türkçe klavye fakat sonradan baskı gece görünmüyor.
GamePower Calypso RGB Optik Mekanik Blue Switch USB Gaming Klavye - incehesap.com
320 TL'ye alınır.

İyi bir klavye aslında RGB modelini 320 TL'ye almıştım eylül ayında. 5 aydır kullanıyorum:
Artılar:
Optik mekanik.
Güzel fonksiyonları var.
İyi bir aydınlatması var.
Blue Switch.
Su geçirmez.
Alüminyum.
Eksiler:
ESC kolay çıkıyor.
Ufak bir yay sesi var.
Türkçe klavye fakat sonradan baskı gece görünmüyor.
GamePower Calypso RGB Optik Mekanik Blue Switch USB Gaming Klavye - incehesap.com
320 TL'ye alınır.

Peki sizce Red Switch mi Blue Switch mi?

Peki sizce Red Switch mi Blue Switch mi?
Şimdi ben size şöyle bişey söyleyeyim. Blue switch çok ses çıkarır performansı red switch ile görülemez kadar aynıdır. Yani Red switch öneririm. çünkü daha az ses çıkarır ve daha yumuşak basma hissi vardır. Blue switch sert baskı gerektirir. Açıkçası Blue switch yerine Red switch tercih edilmeli
2-3 Ay sonra bozulur haa. olm adamlar 2-3 sene kullanıyolar hiçbir sorun yaşamadıklarını söylüyolar ayrıca önerdiğin klavyeler çok pahalı zaten pahalı bişey çok dayanır

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı