Gamepower Calypso hijyenik açıdan garanti dışı kaldı

MustafaCaN3

Hectopat
Gamepower Calypso İncehesap adresinden klavyeyi aldım ve neredeyse 1-2 yıl arası kullandım. 1 yıl aralığında elektrik çarpma olayları oldu mouse ile yakınlaştığımda en küçük temasımda elektrik çarpıyordu. Ben ise kullanmaya devam ettim bu şekilde ardından klavyede bazı tuşlar çalışmaz hale geldi. Temassızlık falan vardı ben yine bir süre kullandım ve garanti dolmadan garantiye yolladım. Dedikleri şey ise "ürün hijyenik açıdan garanti dışı kalmıştır." ve ben klavyeyi tertemiz etmiştim elimden geldiğince tuşları teker teker söküp temizlemiştim ama maalesef ki kabul etmediler arızayı. Sonuç olarak klavye çöp.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
2 sene önce ilk çıktığında Gamepower saber RGB aldım. O zamanlar altındaki RGB'yi çok beğendiğim için kalite falan kontrol etmeden almıştım fakat çok sorunlu bir klavye çıktı ve işin komik tarafı artık alt ışıkları açmıyorum bile. Gamepower markasından herhangi bir şey daha almama kararı aldım.

@Liberte Sergen Umarım başkalarına artık Gamepower önermezsin :)

2. attığım Calypso'dan daha iyi. İleride sorun olduğunda Gamepower'ın kötü garantisi ile uğraşacağıma Gamenote alırım. Zaten 1. attığımla Calypso arasında 350 TL fark var sence de normal değil mi?

Daha önce Gamepower garantisine ulaşmadım ama ulaşmaya çalışanlarda sorun yaşamış :D

Gamenote'un garanti süreci çok daha sıkıntısız. Daha önceki klavyemde sorun çıkınca garantiye yolladım klavye değişimi yaptılar.
Gamepower pişmanlıktır hocam. Geçmiş olsun.

Eğer yeni bir klavye arayışındaysanız bütçe belirtin yardımcı olalım. @MustafaCaN3

Son düzenleme:
@Liberte Sergen Umarım başkalarına artık Gamepower önermezsin :)

Gamepower pişmanlıktır hocam. Geçmiş olsun.

Eğer yeni bir klavye arayışındaysanız bütçe belirtin yardımcı olalım. @MustafaCaN3

Her markanın her ürününde sorunlar olabiliyor. Biraz da genele kullanıcı deneyimi ve donanıma bakmak lazım. Bu ürün kötü değil. Genel olarak da kullanıcı kitleden pek şikayet yok. Yani her şeyi markaya bağlamamak lazım. Yaptığın fanboyluk oluyor. Müşteri desteği kötüdür ona bir şey diyemem ama ürün fena değil.

Her markanın her ürününde sorunlar olabiliyor. Biraz da genele kullanıcı deneyimi ve donanıma bakmak lazım. Bu ürün kötü değil. Genel olarak da kullanıcı kitleden pek şikayet yok. Yani her şeyi markaya bağlamamak lazım. Yaptığın fanboyluk oluyor. Müşteri desteği kötüdür ona bir şey diyemem ama ürün fena değil.
Gamepower'ın sattığı ürünler genel olarak iyi değil. Calypsoyu bu denklemin dışında tutuyoruz fakat bu Gamepower'ın garantisinin rezalet olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Teknolojik ürün alıyoruz, kumar oynamıyoruz. Konu sahibi gibi herhangi biri de sorun yaşayabilir aldığı ürünle. Sattığının arkasında durmayan bir firma söz konusu. Ayrıca yaptığım fanboyluk değil. İlle bir isim takmak istiyorsan söylemen gereken "Hater" olmalıydı. Ki bu konuda haklıyım. Benim gözümde Gamepower ve Rampage'ın Turbox gibi amacı sadece kullanıcının parasını almak olup, karşılığında iğrenç bir ürün satan firmalardan farkı yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı