Gamepower Calypso iyi klavyedir

TAF3R

Hectopat
Makaleler
20
Yer
Şahinbey
Arkadaşlar biz bunu @TÇB hocam ile önermiştik. @theYagi hocam bunu aldı ve beğenmiş. Bir sıkıntısı sadece Space tuşundan tiz ses çıkıyor olması. O önemli değil ve gariptir ki bir sorun görülmedi. Kimse bir şikayet bile ettiğini görmedim.

Klavyenin özellikleri

• Tuş Sayısı 104 Tuş
  • Dil & Dizilim Türkçe Q.
  • Switch Üreticisi Content Optical.
  • Switch Ömrü (Basış Sayısı) 50 Milyon.
  • Materyal Alüminyum Kasa.
  • Anti-Ghosting %100.
Türkçe ve metal bir klavye. Red Switch arıyorsanız ve bütçeniz 300 TL altı ise Calypso iyi bir modeldir. Bu arada marka takıntılı insanlar varsa yazmasın "Gamepower çöp" yazıp gelmesin. Bu modeli sorunsuz değil en azından.

Arkadaşlar biz bunu @TÇB hocam ile önermiştik. @theYagi hocam bunu aldı ve beğenmiş. Bir sıkıntısı sadece space tuşundan tiz ses çıkıyor olması. O önemli değil ve gariptir ki bir sorun görülmedi. Kimse bir şikayet bile ettiğini görmedim.

klavyenin özellikleri

• Tuş sayısı 104 tuş.
  • Dil & dizilim Türkçe Q.
  • Switch üreticisi content optical.
  • Switch ömrü (basış sayısı) 50 milyon.
  • Materyal alüminyum kasa.
  • Anti-Ghosting %100.
Türkçe ve metal bir klavye. Red Switch arıyorsanız ve bütçeniz 300 TL altı ise Calypso iyi bir modeldir. Bu arada marka takıntılı insanlar varsa yazmasın "Gamepower çöp" yazıp gelmesin. Bu modeli sorunsuz değil en azından.

Hocam 300 TL altı demişsiniz ama en ucuz 350'ye buldum.

Marka takıntısı yapmamak gerek, Red switch bir klavyeyi 309TL fiyata aldım, memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı